Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giota
2011-03-28 18:07:43
nu auginu sunu, tai tikrai jis negirdi, reikia jam tapstelt per peti ir tik tada jam ausys "issijungia", nors jam dar tik 21 men, bet yra be galo judrus ir kietagalvis, tiesa esam dvikalbiai, dar nesnekam normaliai, bet matau kad uzsites tas reikaliukas....o del drausmes tai rek nerekes.....ji reikia net papurtyti, kad pradetu klausytis....ir i akis ziureti kai ka nors sakau, jei taip is nugaros jam leksi tai tarsi nieko jam ir nesakei...
Eva
2011-03-22 11:54:54
Turiu ir sūnų ir dukrą. Net išsižiojau paskaičiusi - nagi tikrai daug kas atitinka. Va, su dukra ką nors susitarti pavykdavo jau nuo 2 metukų, o sūnus... vienu metu net ėmiau įtarinėti, kad jam su klausa kažkas - ne tik į prašymus ar raginimus, apskritai dažnai kviečiamas tiesiog nereaguoja. Sakyk nors 10 kartų. O va jei prieini, palieti, už rankos paimi - tada jau pradeda suprasti ką sakai. Laimė, su klausa jam viskas gerai. Va tik į kalbas dėmesio nekreipia, jei jam tai neįdomu.
mama
2011-03-21 22:14:12
auginu sunu nu nzn ar jau ant tiek reikia nuvertyti tuos berniukus pvz yra mergaite pazystama musu ir ji pusmeciu vyresne uz mano sunu tai ant kalbos ir kai kuriu veiksmu mano sunus lenkia ja.