Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Austra
2010-08-26 13:13:24
gal lietuvės šiaip tokios ir nieko - visų pirma lieknos ir gražiai nuaugę, bet dauguma visiškai nestilingos. ir dėl susitvarkymo nesutinku - europos didmiesčiuose merginos plaukus gražiai nusikirpę stilingai, gražiai padažę. o lietuvoj.. dauguma blankiais nutysusiais plaukais, bijančios iš jų padaryti ką nors įdomaus. turginiais drabužžiai nesuderintom spalvom... man vakarų merginos duag labiau imponuoja, tik kad pas mus vyrai tokio kaimiško požiūrio, kuriem pana - ilgais plaukais, prisidziusi su aukstakulniais ir trumpu sijonu. kuriem jau ršykesnė plaukų slapva baisu baisu. nesuprantal ietuviai dauguma stilingumo ir tiek. tik be abejo vakaruose problema - antsvoris. bet tai ne visiem galioja. ne visos paneles su antsvoriu, ne visos dejusios ant išvaizdos. kažkaip lietuvoje man ju pakankamai. bet jau ta beskonybė tai fu
y
2010-08-26 13:10:25
man asmeniskai grazu tai, kas skoninga ir tvarkinga, o plauku ir akiu spalvos neturi reiksmes, svarbu, kad nebutu per daug makiazo, soliariumo idegio, kurio perteklius nuzudo net graziausia grozi, ir viskas bus ok.
Regina
2010-08-26 12:15:14
lietuvaitės yra gražios, nes jos, ne kaip kitur, labai rūpinasi savo išvaizda, neina nesusitvarkiusios į gatvę (ko kitose šalyse apstu). Taip pat lietuvaitės yra gan aukštos ir lieknos, gražių veido bruožų (didelės akys, gražūs skruostikauliai).
O apie plaukų ir akių spalvą kalbėti neverta, viskas šiais laikais 'padaroma', tačiau asmeniškai gražiausios rudaakės blondinės arba labai šviesių akių tamsiaplaukės. Tas kontrastas tai laabai gražu..
kjl
2010-08-26 10:46:19
gerai pasake vienas krepsininkas "Lietuvoje dug graziu merginu, kaip ir visur kitur". Tu stereotipu atitikimas nesuponuoja, kad zmogus butinai bus grazus.
Man asmeniskai graziausios rudaakes, sviesaus gymio blondines (ne tos juodais antakiais, nusisviesinusios plaukus), kuriu labai mazai, bet cia didelis isskirtinumas. Akys tokios ryskios ryskios, kai matau gatveje tokia mergina, turbut atrodau kaip netradicines orientacijos moteriske, bet nespoksot negaliu :))
As esu tamsiaplauke zaliaake, jeigu ka :)
aas
2010-08-26 10:26:41
hmm... manau, kad ''rudaake, briunete'', ''melynake, blondine'' steriotipai jau igryso iki gyvo kaulo. Visokiu paneliu yra graziu, nepriklauomai nuo akiu ar plauku spalvos, nebent kazkas stipriai sau isikales i galva, kad tarkim, briunetes jam/jai nebuna grazios. Na, o lietuvaites yra tikrai grazios paneles.