Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ulla
2010-03-16 11:54:35
Laikai keičiasi, dabar dauguma šeimų skiriasi, didelė dalis nenori tuoktis žmonių vien dėl vaiko, todėl vieniša mama nėra kažkoks jau išskirtinis dalykas, greičiau kasdienybė, kuri turi būti pripažinta. Asmeniškai man atrodo, kad geriau jau mama viena su vaiku nei su vyru, kuris nebūtinai koks blogas, bet tiesiog nemylimas, sudėtingo charakterio, nepilnai tinkantis.

Be to, manau, bendrąjį požiūrį taip, lemia tai, kad kai kurie žmonės, išmokyti tyčiotis, to ir moko vaikus savo pavyzdžiu (čia tai žiaurūs žmonės, bet jie tyčiojasi iš visko, nes jaučiasi pasaulio teisuoliais), bet imant konkrečius atvejus, tikrai galima užkirsti kelią patyčioms savo pozicija. Aišku, kai kalbama apie patyčias iš vaiko, reikia būti delikatesniam, kad sužinotum ir galėtum jam paaiškinti situaciją, jog vaikas nesijaustų prastesnis.

Pirmiausia pati mama turi nesijausti kažkokia vargšelė nelaiminga... Be abejo, vaikas turi teisę bendrauti su tėvu, džiugu, jei iš to bendravimo gali pasiimti šviesos, bet nesuprantu, kam būtinai gyventi su tuo vyru... pažiūrėjus į poras, apie apie daugumą galėčiau pasakyti "ačiū dievui netekėjau".
Rita
2009-11-20 19:05:50
o cia jau tevo problema, asmeniskai as manau , kad kai kuriuos "spermos donorus"uz tokius atseit "palikimus", karti reikia....po 7metu draugystes palikti drauge nes ji laukiasi. Taip, vaikui blogai. O kodel tevui ne blogai????? Uz paliktus vaikus vyrai nenesa jokios atsakomybes. O turetu.
eckis
2009-11-20 12:11:43
bet ka patiria is aplinkiniu vaikas kad tevo neturi tai patikekit, as pati be tevo augau....