Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Lola
2011-01-11 20:51:24
37m moteris užsirovė ant alfonso, kuris pridarė jai skolų...
Na ką galiu pasakyti:
1. gali būt vieniša, bet besmegenė- niekada!
2. pasitelk intuiciją!
3. jei prašo, klausia apie pinigus- susirūpink!
O pažymas galima ir nusipirkti. Be to, kokios pažymos priėmus žmogaus teisių konvenciją?? :D :D
Nijolyte 1
2011-01-02 15:56:37
...labas,su Naujaisiais...visu pirma internete galima ir verta tik susipazinti,o jau testi reikia realybeje ir su daugeliu,bet neskubant t.y.nepametant galvos,nes cia knibzdete knibzda sekso ir pinigu stokojanciu vyru,normaliu vyresniame amziuje cia beveik nera,jie dirba ir nelinke tureti daug moteru...daznai girdziu ir skaitau berasancius...ieskau rimtu santykiu,o jie juk kuriami pasitelkiant visas geriausias charakterio savybes,ieskomi nuotykiai...
...dazniausiai sedi cia,is kitu miestu komandiruotese besiganantys,galvojantys,sekso nuotykiu ieskotojai,uzsienieciai-turistai ieskantys pigaus grobio,alfonsai,vede,bet visuomet nuskriausti,megstantys maskatuoti liezuviais,rodantys begalini pranasuma,bjauraus charakterio ir isvaizdos vyrai ,manantys,kad moteris,tai tarnaite ir toliau ir panasiai...manau ir sekse daugelis nevykeliu,nes jei kalba eina apie oralini,tai isivaizduojama,kad moteris tai turi daryti,visiskas atsilikimas...
...tavo klaida,kad pradejai santykius nieko apie ta gudruoli nezinodama,o reikia pradzioje susizinoti ,na kaip gudriai policininkei,taip pat kaip apie tai kam prezervatyvas jau zinom,tai dusele tuo labiau saugoti reikia,kad nepridergtu,kitaip nusivylimai seks vienas po kito.
....tapus pasauliui tokiam materialiam ir dar varganoj Lietuveleje,pagrindinis dalykas pinigas,o jau seksas tai budas vienisoms kaip mus prisivilioti.
Rima
2011-01-01 15:33:22
Susiradau vaikiną būtent pažinčių tinklapyje, esame kartu jau 3,5 metus...Būta visko, bet atradau savo vienintelį...
malvina
2010-12-29 10:15:24
Aš manau-pažinčių svetainės yra vienas iš būdų šiais skubėjimo, susvetimėjimo laikais susipažinti. Aišku visad lieka rizika, bet lygiai taip pat ir gatvėje gali susipažinti su nepatikimo, plevėsa, melagiu ar pan. Tam moterims ir duota intuicija, kad galėtumei iš tūkstančių išsirinkti savo "aukso grynuolį".
Pažinčiu svetainių administratoriai tikrai tikrai neapsaugos mūsų nuo klaidingo pasirinkimo.
wrrdf
2010-12-29 09:27:09
as esu labai kategoriska tokiu pazinciu budu atzvilgiu, ir jau verciau sedesiu vienisa, nei imsiuosi tokiu priemoniu antrajai pusei susirasti. Nes tiksliai zinau, kad tokie, kokie man tikrai patiktu, pazinciu svetainese nesedi, nes neturi tam nei laiko, nei noro.