Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Cherry Benoit
2020-05-03 14:05:43
Ma vie a été si positive depuis que je t'ai rencontré. Je pensais presque qu'il n'y avait aucun espoir de retrouver ma femme. Mais j'ai lu ces bonnes critiques sur votre travail et j'ai acheté un autre sort. J'ai mis toute ma foi en vous et j'ai suivi vos instructions à la lettre. Nous sommes plus heureux que jamais. Tout a l'air parfait et si naturel! C’est ce que j’aime avec votre sort. Merci pour votre aide Dr Ilekhojie pour votre temps, pour votre bienveillance et votre beau cœur. Si vous avez besoin d'une aide similaire, veuillez contacter le Dr Ilekhojie WhatsApp Dr Ilekhojie au +2348147400259 ou par courrier électronique gethelp05@gmail.com
Danguolė Micavičė
2019-10-15 05:08:36
Norėčiau pasinaudoti proga ir pasakyti didelę padėką Dr.Mozeba už tai, kad susigrąžinau mano buvusį vyrą. Aš esu Danguolė Micavičė iš Klaipėdos, Lietuva. po penkerių vedybų metų mano vyras paliko mane pas kitą moterį. Aš padariau viską, ką galėjau, kad jį susigrąžinčiau, tačiau viskas, ką dariau, buvo veltui ir buvau liūdna, tačiau nesitikėjau jo susigrąžinti, nes tikėjau Dievu. Taigi aš internete ieškau, kaip susigrąžinti savo vyrą, ir radau Dr.Mozeba įrašą apie tai, kaip moteris padėjo susigrąžinti savo buvusią vietą. Aš susisiekiau su juo ir papasakojau jam, kokį skausmą išgyvenau, jis man pasakė, ką daryk ir aš padariau, tada jis privertė mane meilės burtą po 48 valandų. Man paskambino mano vyras ir pasakė, kad gailisi dėl to, ką padarė, ir manęs labai pasiilgsta. Vėliau tą dieną jis grįžo namo ir paprašė mano atleidimo. Nuo tada mūsų meilė sustiprėjo. Už nuostabius dalykus, kuriuos Dr.Mozeba padarė dėl manęs, būtų nesąžininga neleisti žmonėms žinoti, kad gyvena toks stiprus rašytojas. Jei norite, kad jūsų santykiai / tradicinės šaknys ir vaistažolės išgydytų ligą / sėkmė ir paaukštinimas jūsų darbe, galite susisiekti su jo el. Pašto adresu mozebaspelltemple@gmail.com arba įtraukti jį į „WhatsApp“ +2348144480786, ačiū, kad dalijatės savo laiką su manimi?
555
2013-01-31 17:17:45
o as tenoreciau, kad jis mane myletu ir vertintu, gerbtu ir rodytu demesi. Briliantai nereikalingi....
Julija
2013-01-31 14:01:55
Zinoma, kad vyro meile ir rupestingumas yra svarbesni uz brangias dovanas.
jurate
2010-09-07 08:15:32
Brilijantas brilijantui nelygus,paprastai mokinukei manau tai stebuklas:),bet kalbant apie paty straipsny tai tikrai pradziamokslis:D,kraupoka kiek. Viena aisku,kad bet kuri save gerbianti moteris zinanti savo vyro finansines galimybes pati nuspres ar tokie patarimai izeis vyra ar ne. Pries susipazindamos kiekviena pasirenkam ko norim turtingesnio vyro ar ne,kad ir oligarcho,taigi tos kurios pasirinko paprastesny vyra tegu net neskaito sio straipsnio ir netik kad nezemina vyro,bet ir saves. Kvaila prasyti to ko ko zinai kad nebus.
Drujus
2010-09-06 17:54:02
Kiauros blondins skiedalai, o gal kliedesiai?..
pradziamokslis barakudoms?
2010-09-03 20:32:36
Kas cia? Straipsnis kaip tapti materialiste, vyra greziancia barakuda? As irgi moteris, bet vyras man ne tam reikalingas, kad briliantus pirkiotu. Kazin ar pakestu toki terorizavima is mano puses...
000
2010-09-03 10:01:03
kazkokia beprasmybe, as manau, kad verte turi tik tos dovanos, kurios dovanotos is sirdies, o ne todel, kad issireikalauji. Gal paprasciau tokiu atveju butu ta svajoniu zieda nusipirkt paciai?
O dabartinis statistinis lietuvis verciau pakeis moteri, nei leisis jos kaprizu ir igeidziu valdomas....
Pedagogė
2010-09-02 17:44:35
Straipsnio pagrindinė tema yra iš materializmo pusės ir pateikiami paprasčiausi būdai kaip kalbėtis su vyru tokiomis temomis. Pabaiga yra labai puiki, mat joje yra duodamas pasirinkimas kas moteriai svarbiausia, publicistiniai tekstai tai ne mokyklinės interpretacijos ir ne rašinėliai "kaip aš praleidau vasaros atostogas" su pabaiga "tikiuosi ir kitos atostogos bus tokios pat šaunios". Šiaip Barakudoms ir materialistėms tokių patarimų nereikia.
iveta
2010-09-02 16:55:11
oi tikra kvailystė dėl tų dovanų ,šiais laikais nėra stebūklas žiedelis su brilijantu ir panašiai.Netokios mes biednos ,visai ne tame esmė.protingas vyras parodo pagarbą kitokiu būdu ,jokios dovanos negali atstoti gražių santykių.Jeigu vyras myli moterį ,jam jinai bus graži ir be jokių brilijantų.
Loreta
2010-09-02 16:22:19
Hm...labai juokinga ir koktu, p.Gerda Zemenskaite :)
Iš straipsnio sklinda tokia atgrasi energija. O pavadinimas - prajuokino. Jūsų rašliava - niekas kitas kaip patarimai barakudoms/materialistėms.
Bandymas nr 2, gali pakenkti santykiams.Visiems žinoma, kad nereikia žeminti savo vyro, išaukštinant svetimą.
O geriausiai man patiko pabaiga :DD " pamąstykite kas Jums gyvenime yra svarbiausia – ar brangios dovanos, ar vyro meilė bei nuoširdus rūpestis Jumis. "
Jei esate baigusi kokius nors lituanistikos mokslus, turėtumėte žinoti, kad pabaiga turi trumpai apibendrinti visą tekstą. O čia - rašot apie vieną, pabaigoje - apie kitą.Žodžiu, pilstymas iš tuščio į kiaurą.
Ir tai sakau aš - mylinti pinigus ir papuošalus, tačiau net man buvo koktu skaityti.