Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-25 10:42:56
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius , http://www.25dollarclick.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!
Rūta
2012-06-20 20:58:36
Mano kontaktai:

tel.nr.: 862395177
el.p. rutavalantinaite@gmail,com
Rūta
2012-06-20 20:56:54
Pritariu, kad teisingai trinkti galvą yra labai svarbu, bet dar svarbiau išsirinkti kokybišką ir ekologišką šampūną, kuris neardytų plauko struktūros, bet ją stiprintų. Dejam dauguma šampūnų parduodamų didžiuosiuose prekybos centruose ne tik kad nepagerina plauko struktūros, bet dar ją ir pažeidžia.

Galiu pasiūlyti SATINIQUE švelnų šampūną ir balzamą kasdieniam naudojimui, apsaugo plauką, sustiprina ir suteikia žvilgesio, išbandžiau ir naudoju jau pusę metų, tikrai nesu radusi nieko geresnio.

Mažmeninė 1l kaina - 90Lt, tačiau Jums užsiregistravus prie Amway (sutartis metams kainuoja 35Lt), jis kainuotų tik 48Lt.
Tag registruotis ir sudaryti sutartį tikrai apsimoka.

Jei kam nors reikia pakvietimų, kreipkitės.