Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to hm
2009-12-26 13:28:26
sakyčiau klysti, pažįstu vieną odontologę, kuri yra tikrai gera specialistė, bet va Dievulis pagailėjo pačiai gerų dantų. Pasakojo, kad ji pati kiša didžiausius pinigus, kad tik juos pasitvarkytų, blogas sukandimas ir t.t. tai kad ne visada taip yra :)
taip pat žinau gerų kirpėjų, kurių plaukai labai gražūs :)
to odont, teisybė :) mano odontologė griežtai atsisakė balinti man dantis :) suinteresuota juos išlaikyti gerus juos man, o ne domisi pinigais :)
AAA
2009-12-22 16:09:47
Radau po ilgu paiesku pagaliau tokia stiliste, kuri man bent jau gerai plauku saknis nudazo, nes tiek perejau ekperimentuotoju, rezultatas - lyg namie dazyciau, o kaina baisi. Dabartine man patinka, tiesa kaip kerpa, nezinau, galus patrumpinti moka, o daugiau man nieko nereikia :)
Neturiu laiko imantrybems rytais formuoti.
odont
2009-12-22 14:33:52
odontologas zino, kas yra sveiki dantys ir kaip juos tokisu islaikyti - dantu balinimas i tuosp unktus deja bet neieina...
hm
2009-12-20 15:11:18
pažįstu tokią Jūratėlę.Meistrė puiki, klientų neatsigina, turi įeilę rašytis prieš mėnesį. Bet pačios plaukai - Dieve, padėk. Nuperoksidinti, nušiurę, nei normalaus kirpimo...Taip kad patarimas žiūrėti į kirpėjos plaukus ne visuomet pasiteisina. tas pats ir su odontologais - daugumos dantys ir gelstelėję, ir kreivoki...gal jie patys , matydami savo pacientų kančias , patys pacientais būti nenori :)