Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gintarė
2009-08-30 17:37:54
Gerbiu aurorių už tokį straipsnį, čia rimtai teisybė....
Karina
2009-06-26 18:26:30
Auč, Kristina nesinervuok taip;D čia juk ne žurnalistas sumastė tokią statistiką..tiesiog taip gyvenime būna:)
indi
2009-06-22 12:48:10
Kristinai, ikando sis straipsnis i kazkokia jautria vieta, kad taip priesiskai suregavo. Apskritai su straipsnyje issakyta nuomone sutinku, apie 80 procentu pedagogu Lietuvoje diegia paklusnumo ir informacijos ,,iskalimo" programa, o ne siekia ugdyti kurybiskuma ir savarankiskuma. Visa musu svietimo sistema dar iki siol turi sovietines ideologijos kvapo.
Kristina
2009-06-21 22:20:24
Kažkas buvo labai blogos nuotaikos ir sudirbo visą švietimo sistemą ir apskritai paprastus žmogelius kurie tiesiog gyveną paprastą (average) gyvenimą. Žavu.
Taip, sutinku. Mąstymo būdas tikrai duoda daug ką. Jei mąstai pozityviai, esi pasitikintis savimi ir savo idėjomis, nesiruoši būti sumaltas į miltus tau pasiseks labiau. Bet tai nereiškia, kad vadinamieji "trejetukininkai" yra labiau nusipelnę nei pirmūnai. Nes būtent tie atsilikėliai dažniausiai būna nevisai stabilios psichikos, paveikti draugų įtakos ir tai, jog vaikai gauna ne pačius geriausius pažymius paprasčiausiai gali reikšti ne tai, jog jie yra laisvos vaizduotės ir nerealaus potencialo, o tiesiog tai, jog jie nepakankamai gabūs arba visai negabūs. O sistema, aišku ne tobula, bet be jos, manau, apskritai nieko nebūtų. Be to su "trejetukais" aukštų pozicijų tikrai niekas neužima. Kad atsisėstum į šiltą vadovo posto reikia turėti gerą išsilavinimą ir patirtį... kuri... Ach, taip.... Įgijama truputį padirbėjus žemesnėse pareigose. Ar ką nors praleidau??

p.s. jei kartais apsireikštų straipsnio autorius būtų įdomu, jei jis(ar ji) čia parašytų