Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pritariu
2010-08-11 15:56:58
Tai neimanoma, nuoskaudu lieka visada ir pavydas neisvengiamas. Mano buves draugas kadaise sake, kad draugais buti mes negalim, nors as kankinausi labiausiai, kai pamaciau ji apkabinusi kita. Ta laika, kai jis buvo dinges is mano gyvenimo jo ne neprisimindavau, bet stai viena diena is smalsumo priemusi ji i draugu rata viename soc tinklalapyje labai pasigailejau.
Simona
2010-08-10 14:03:24
Deja, bet likti draugais po išsiskyrimo su vaikinu neįmanoma. Abu žmonės jau įpratę prie vienas kito, todėl dažnai bent vienas iš buvusių mylimųjų vis dar tikėsis kažko daugiau, o gal net susigrąžinti prarastą merginą/vaikiną. Po išsiskyrimo su savo vaikinu taip pat nusprendėme likti draugais, tačiau pamatę vienas kitą su kitais širdyje darydavosi negera. Neseniai nuoširdžiai pasikalbėjome ir nusprendėme, kad likti draugais dar per daug skaudu, vienas kitam jaučiam ne draugystę, o pripratimą bei seksualinį potraukį. Bet abu žinom, kad kelio atgal jau nebėra.
Elė
2010-08-09 23:55:38
Buvimas draugais su išsiskyrusiu sutuoktiniu tiesiog neįmanomas.Žinokit visada ,kas esa draugais gyvenime ,tie niekada nesiskiria ,kurie nebuvo draugais ,tie išsiskyrę ,tuo labiau nebus draugais .Jie pataps dar didesniais priešais .Juk ,kam skirtis ,jeigu gerai draugaujate?