Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
indre
2010-04-15 20:56:02
as isdaviau savo vaikina,jis dar to nezino bet suzinos,suzinos is kazkieno kito lupu...ne is mano. As negaliu pasakyti ir pripazinti to nes padariau klaida,kaip pazvelgt vaikinui i akis kai viskas sutersta,purvina. negalima visiskai nuteisti zmogaus,viskam yra paaiskinimai,tereikai leisti kalbeti,neuzgosti savo priekaistais nusidejusio.
Vika
2009-01-27 15:45:22
Išdavystės priežasčiu ieškoti savyje?Kas čia per nesamonė parašyta.Šlykštu net skaityti.Gal lai vyrai robotes pasigamina, kurios nedarys jokių klaidų?Net jei nesi super idealybė, ką tuomet esi verta išdavystės?Vargu ar straipsnio autorius bent kiek žino ką reiškia išgyventi išdavystę.Mane išduoti sugebėjo kai žmogaus labiausiai reikėjo kai laukiausi jo vaiko.Dėl vaikelio ir atleidau.Praėjo kažkur penki mėnesiai, skausmas nesumažėjo, išdavystės pamiršti nesugebėjau ir pati visdar jaučiuosi niekam tikusi ir nieko verta.Žodžiu..
as
2008-07-26 20:43:12
antras žingsnis visiška utopija: bet kuriuo atveju atsakomybė kabinama moteriai. Idiotiška: jeigu į kairę nuėjo vyras-tai jame ir priežastys.