Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ba
2013-12-23 20:30:38
tureti netureti vaiku- cia kiekvieno asmeninis reikalas, savo nuomones pirsti nereikia niekam ji neidomi
Altruistė
2013-11-21 16:11:44
Kai dabartinė visuomenė tokia, tai nieko stebėtino, kad tokie dalykai patampa normalūs. Nes dabar pirmoje vietoje patogumai, komfortas, savo norų tenkinimas. Na tiesiog daug egoistų ir tiek.
justina
2013-04-10 15:13:01
Jau tokios nesamonės su tokiais "priežasčių puinktais" dar neesu mačiusi. Juose tik suverčiama kaltė arba ant aplinkinių (pvz tavo pačios tėvų) arba ant pačios moters, tarsi jai visi įvykiai, susiję su motinystę būtų šlykštus.

Nenorėti vaikų yra visiškai normalus reiškinys, vien jau dėl to,kad pati moteris turi teisę spręsti ar ji nori ar nenori palikuonių, Ar jai tai kelia kokius sentimentalius jausmus ar ne...
di
2013-03-21 17:14:13
keisti punktai išvardinti. O esmė ta, kad visai normalu vaikų neturint jų nenorėti. Aš irgi nemėgau vaikų (prisipažinsiu, ir dabar svetimi vaikai manęs nedomina), aš gyvenau labai gerai ir be jų. Bet kaip viskas pasikeitė, kai jie atsirado. Koks fantastiškas jausmas matyti, kaip jie auga, bręsta, keičiasi. Dabar jie jauni, įdomūs, kiek aš iš jų gaunu informacijos apie pasaulį. Manau, visiškai beviltiška aiškinti bevaikiams, kaip gerai turėti vaikų. Lygiai taip beviltiškai skamba šitie punktai tiems, kurie jų turi. Niekam neperšu savo nuomonės ir nieko nesmerkiu už kitokius įsitikinimus, bet nuoširdžiai juos užjaučiu. Jiems tokia milžiniška ir įdomi gyvenimo pusė lieka nepažįstama.
rfgfg
2013-03-21 10:36:50
man jau 28, bet vis dar panasiai mastau, tiesa, turiu puikius tevus, labai juos myliu, bet pati buti mama poreikio nejauciu, ypac po to, kai is arti emiau stebeti vaiku susilaukusiu draugu gyvenimus...Salia turiu puiku vyra, kuris sia tema neutralus, t.y. galetu tevu buti, galetu nebuti, jam vienodai, bet jei kada panores ir iseis...ka gi...tegul, kaip ir parasyta siame str. - as isgyvensiu :)