Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lialka
2010-07-16 12:46:29
siaip neblogi patarimai.. nes kartu gyvendami turbut visi daznai pamirstame pasakyti siuos paprastus bet tikrai mielus dalykus sirdziai ir ausiai.. tik nemanau kad kasdien tai reiketu priminti nes tikrai pabos.. : )
mija
2010-07-14 16:18:17
www.AWSurveys.com
Darbas internetu, 27 $ per diena
Pakanka tik prisiregistruoti ir Jums už šią registraciją bus priskaičiuoti 6$. Taigi, net jei Jūs nuspręsite, kad šis darbas ne Jums, jus nieko neprarandate - visgi 6 doleriai lieka Jūsų kišenėje!
Kompanija AWSurveys atlieka apklausą ir moka pinigus uz Jūsų paliktus trumpus atsiliepimus apie interneto svetaines.

Toks puslapių įvertinimas internete - 27$ per dieną. Mokama per Alert Pay stabiliai ir visada laiku. Jums tereikia atidaryti šį puslapį ir prisiregistruoti:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=edziux


O tai padaryti labai paprasta, o svarbiausia NEMOKAMAI:

• Spausti CREATE A FREE ACCOUNT; toliau pildyti USER NAME – vartotojo vardas ir PASSWORD - slaptažodis is 7-15 zenklų, FIRST NAME - vardas, LAST NAME – pavardė (vėliau galima pakeisti), EMAIL ADDRESS – el.pašto adresas. Toliau įvesti raideles ar skaičiukus ir spausti "CREATE A FREE ACCOUNT". Registracija baigta!
• Toliau matosi tekstas, o dar žemiau tokia lentelė: The Following Surveys are Available: Welcome Survey A $6. 00 Website Evaluation is Available. A 4.00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A September (čia paprastai einamo mėnesio pavadinimas) Bonus Website Evaluation is Available.
• Spausti vieną eilutę iš šių saitų ir eiti į sekantį puslapį (čia mums praneša, kad sumokės 6 dolerius) ir spausti "START SURVEY NOW"
• Čia 2 saitai (būtinai reikia atidaryti) ir 2 tušti laukai (eilutės), kuriuose reikia parašyti atsiliepimą apie puslapį anglų kalba. Galima nukopijuoti šiuos pavyzdžius arba parašyti kitaip: It is an excellent site! Arba - It is a good site. The Website is very unique! Ir panašiai.
• Spausti apačioje "Click to submit . . . ". Tada gaunamas pranešimas, kad į Jūsų balansą įskaityti 6 doleriai. Spaudžiam "Click Here to go Home and. . . "
• Pinigų gavimui reikia spausti "Redeem Money" , kuris yra puslapio apačioje. Viena diena - darbas internetu - 27 doleriai per 10 min be problemų!

Kad parsisiųsti pinigėlius naudoju :
www.paypal.com. Čia reikia užsiregistruoti ir atsidaryti asmeninę sąskaitą, kuri susiejama su jūsų debetine ar kreditine kortele. Pinigėlius perveda per 5 dienas.

P.S. Patarčiau nebandyti registruotis tuo pačiu IP adresu skirtingais vardais ar e'mail adresais, nes čia labai greitai visa tai išaiškėja ir tokiu atveju pinigėliai būna anuliuojami.


Sėkmės!
Tetulytė
2010-07-14 12:52:16
Manau, kad tai kvaila. Sakydavau visus šiuos dalykus. Kai sakiau "aš tave beprotiškai myliu" keliskart per savaitę, jis ėmė priekaištauti, kad jam nusibodo tai girdėti. Tai nuvalkiota frazė. Jis tikrai nebuvo kompleksuotas, kaip tik labai pasitikintis savimi, tačiau kai jam sakiau koks tu gražus, kaip gerai atrodai ir pan... jis nuolat sakydavo, kad jam nė motais kaip jis atrodo. Žinoma jis mokėjo mane nustebinti... iš pradžių. paskui kai aš jam rodžiau daugiau dėmesio, neberodė man. Kai aš jam neberodydavau, rodydavo man... Tikrai esu savimi pasitikinti moteris... Sulaukiu daug dėmesio iš vyrų. Tačiau savo vyrą palikau, nes pabodo toks gyvenimas... Taigi mielosios ir mielieji, būkit originalesni. Frazė aš tave myliu, arba, kaip siandien tu graziai atrodai, santuokos neišgelbės. Ir net nevisada padės sukurti romantiška nuotaika ir pan.
kardas
2010-07-12 19:23:45
ash visa tai sakau,o jis man nesako.cha cha ! ir skyrybu neduoda,o manau,kad jau reiketu,nes jis NIEKO netaiso... meiles nekursto,romantikos neliko
game
2010-07-12 10:08:45
verstis per galvą ir nereikia - pakanka nepamiršti pasakyti meilių žodžių ir parodyti dėmesį. Tai turi būti abipusis dėmesys bei jausmai.
over
2010-07-12 09:54:39
turiu viena drauge, kuri yra tikru tikriausia anekdotines aikstingos gyvenimo drauges etalonas - irzli, viskuo nepatenkinta, kaprizinga, izuli, bet skirtingai nei kai kurios savo mylimiesiems pataikaujuancios merginos - mylima ir nepalikta.
Taigi, ar tikrai verta verstis per galva???
Gabė
2010-07-11 21:00:14
o ko nereikėtų sakyti? :)