Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ji
2013-01-22 00:06:55
Vienintelis BUDAS isaugoti meile tai ji PALEISTI. nes tas negalejimas be jo gyventi tik dar labiau atstums ji as garantuoju simtu procentu.reikia ne maldauti kad pasiliktu o pasakyti sau ESU pati geriuasia-nori imi nori ne,jei ne gali nesdintis is mano gyvenimo.
Esu visa tai patyrusi veikia 100 proc.
tiesiog
2012-08-31 01:18:00
Tai va eiline istorija brangusis krusdamasi su joberiu vistiek tave mylejau:-D turi tai ko nusipelnei ir nereikia cia jokiu psihologu geriau jau vyras kreiptusi i juos juk skriauda jis patyre
Agnė
2012-08-04 12:40:30
psichologės komentaras absoliučiai niekam tikęs. iš tuščio į kiaurą papilstė ir jaučiasi patarusi. dieve, čia ne atskirai reikia eiti kažkur smagintis ir paskui galvoti, ką daryti, tačiau kartu su vyru susėsti, pasikalbėti, nuspręsti, ar dar galima gaivinti santykius, o gal tiesiog jau viskas. ir jei vyras dar norėtų pamėginti taisyti padėtį, tai jiems reikėtų kartu išvykti į kelionę, kartu atrasti pramogų, pasilinksminti, išlįsti iš rutinos.. gal bendra veikla, nuotykiai, graži kelionė padėtų vėl suartėti ir išsiaiškinti kokie jausmai. jei tam vyrui tiesiog pristigo aistros, įsimylėjimo, tačiau jam žmona svarbi ir artima, tikrai nevertėtų bėgti pas kitą. baigsis ir ten ta aistra. daug svarbiau, kad partneris būtų geriausias draugas. tas, su kuriuo ramu ir gera. vis dėlto, jei vyriškis tikrai nieko nebenori, prievarta mielas nebūsi, tuomet reikėtų suteikti jam laisvės.. išeis ir negrįš..o gal nuspręs, kad niekur geriau nebus.. tada jau žmona galės rinktis, ar priimti.