Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
a
2009-03-22 09:37:11
4 klaida " kai ateis tinkamas laikas jis ir pats prisipažins." jai jis asilas gali ir visa gyvenima tyleti :D
ok
2009-03-19 15:40:00
Tikrai tai, kas cia parasyta iame str. - gryna tiesa. As galima sakyti pritaikiau tuos dalykus jau pradzioj draugystes ir pasilikau siek tiek paslaptingumo...Vyras nuostabus, nekelia balso ir kai ramiai bei graziai ko nors paprasau arba paaiskinu, tai viskas issisprendzia be jokiu konfliktu.... Ir jis man pasako, kad as Auksas:).Ne visi vyrai vienodi, mielosios, oi ne visi:). Ir man tikrai nera kazkoks issukis arba saves prievartavimas daryti taip, kaip siames str. parasyta:). Viskas ok:)
Ieva
2009-03-19 14:29:14
Linksmai tu, Vija parašei :) Reiktų praktiškai išbandyti.. :D Nes paprastas švelnus prašymas, ramūs pastebėjimai nepadeda... Sako: " aš viską darau priešingai, nei, kad man pasako" .. Didelis vaikas... Ir nei ramūs, nei neįsakmūs, nei griežtesni pastebėjimai nepadeda... Beviltiškas atvejis, tirkiausiai, kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti...
vija
2009-03-19 10:45:54
nesu feministe, bet ......
Vyru dresiravimas

Vyras (sutuoktinis)- tai žieduotas vyriškos lyties
individas. Kiekvienas vyriškos lyties padaras, esantis laisvėje,potencialiai gali tapti vyru (sutuoktiniu). Neblogai apsipranta nelaisvėje.
Pats nesidaugina, bet esant palankioms sąlygoms gali prie to prisidėti.
Papuolę į namų sąlygas iš karto pradeda ieškoti bliūdelio, lovos ir televizoriaus pultelio. Jų prigimtis toli gražu nėra ideali, todėl jiems būtina ypatinga priežiūra, nes, išleisti pasivaikščioti vieni, ne visada gali rasti kelią namo, kuo naudojais kai kurios ne visai sąmoningos moteriškės
Kai kurios mano, kad įkištas į palankią aplinką, vyras tampa ramus.Pavojinga klaida! Jeigu iš tiesų būtų taip,vyrų laikymo procesas jau seniai nebūtų toks pavojingas, sudėtingas ir nedėkingas reikalas, koks yra
dabar.

Dresiravimas

Įsigijus vyrą, būtina tuojau pat užsiimti jo dresiravimu.
Prisiminkite, kad nedresiruotas vyras pavojingas ir aplinkiniams, ir jums.
Nors yra nuomonė, kad vyrai iš prigimties myli laisvę, tačiau įrodyta, kad bet koks, net ir pats kvailiausias bei užsispyręs, pasiduoda dresūrai.
Tereikia tik apsišarvuoti kantrybe ir reguliariai pašerti.
Kaip ir šunis, vyrus reikia pradėti dresuoti nuo
paprasčiausių komandų: "sėsk", "gulk", "šalia", "balsas". Tačiau komandas reikia pasakyti ne įsakmiu tonu, bet švelniai:

"Mielasis, sėsk, leisk tavimi pasidžiaugti"

"Gulk, brangusis, juk tu pavargai"

"Man taip patinka kai tu eini šalia manęs"

"Pasakyk ką nors, aš dievinu tavo balsą"

Teisingą komandos įvykdymą nepamirškite pastiprinti arba glamone, arba maistu- kad susidarytų tvirtas sąlyginis refleksas. Tik įsitikinusios, kad vyras gerai išmoko ir tiksliai vykdo šias paprastutes
komandas, pradėkite mokyti sudėtingesnių: "nueik", "atnešk", "sutvarkyk", "nupirk man", "atiduok atlyginimą", "padėk mano mamai" ir kitų.
Atminkite, kad tarp šunų ir vyrų dresiravimo yra vienas
esminis skirtumas: jeigu vienas iš šuns dresiravimo tikslų yra išmokyti jį pulti prie grobio, tai vienas iš pagrindinių vyrų dresiravimo tikslų ,atvirkščiai, yra atpratinti jį pulti prie kitų moterų.
...........:)))
:)
2009-03-18 16:41:19
vyrai is Marso, o moterys is Veneros...:)