Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
12
taip
2012-04-25 18:33:52
tyleti,klausytis,neplauti indu ir myletis.......................

ah
anon
2012-04-20 13:59:08
mes kiekvienas turime kartais nusileisti tiek vyras tiek moteris...bet nesuprantu, dauguma straipsniu tai tik moterims ka jos turi daryti, o kur vyru pareigos issaugoti seima???
STT
2012-04-19 14:14:05
Netinka, ooooiiii netinka daugumai tie sventi parasyti punktai!!! :-))) Teisybe ten 100%. Juk moteriskes giriasi, kad jos laiko 3 namo kampus, o palaikyti vyra, tai jau ne ju reikalas!!! TV mes ziurim todel, kad snobes uzknisa ir atsoka fantazija tempti vezima vienam. Pasimyleti jis gali pats, nes uzkniso padlaiziauti, nes tai tik vyrams reikalinga. Greiciau iteisintu legalius viesnamius!!! Sumokejai ir ramus, ir ispildys visus norus ir NEZYSSSSSSSSS... :-)))))
Vitalija
2012-03-19 09:06:05
Jooo...viskas i vienus vartus. Matyt straipsni rase vyras. O kur tie punktai,kuriu turi laikytis vyras,jei nori,kad apie ji sitaip sokinetu zmona? As net paskutini sakini is inercijos ne taip perskaiciau. Turetu buti parasyta: "Nesvarbu,kiek laiko esate kartu,viliokite ir gundykite "VIENAS KITA"" (pastaba autoriui) :)
To Vyras
2012-03-12 15:07:03
Normali moteris susiras normalu vyra. Kam jai vibratorius, kai tikras dirba daug geriau? O su tamstos poziuriu matyt ir liksi tik "Vyras". Kazko daugiau pasiekt siam gyvenime nebesitikeciau tamstos vietoj ;)
Vyras
2012-03-09 07:10:42
Seksualinė revoliucija,
Emancipacija,
Anarchofeminizmas,
Puikybė,
...
Moterys, ką jūs kalbate, kokia dar santuoka??? Toks visuomenės reiškinys jau senai atgyveno ir tapo anachronizmu ir yra niekaip nesuderinamas su aukščiau išvardintais faktoriais. Joks normalus ir gerai uždirbantis vyras nesileis, kad jį kas nutemptų į metrikacijos biurą. Tuokiasi tik visiški pašlemėkai, nudos ir nesugebantys susirasti sau draugių ubagai.
O jūs, moterys, - kam jums tie vyrai??? Juk viskam užsidirbate pačios (apie barakudas nekalbu), viską mokate pačios ir aplink nieką nenorite šokinėti. Čia tas pats, kas atsilikusi moteris pirktų vibratorių ir dar papildomai nuomotųsi kažkokį slunkių, kuris tą vibratorių stūmaliotų... Moderni moteris bus pragmatiška bei protinga ir pirks TIK vibratorių, be jokių nereikalingų priedų.
Inga
2012-03-06 09:45:04
Nesutinku. Čia viskas parašyta ką turi daryti moteris. O ką reikia daryti vyrui dėl santuokos? Nieko? Visada tik mes turim aplink vyrus šokinėti. Reikia stengtis abiems, nes kitaip nieko nebus...
Kristina
2012-02-28 11:25:52
is straipsnio supratau tiek,kad del santykiu islaikymo turi stenktis vien moteris,o vyras tegul pochui grizes televizoriu praziuri o moteris jam vakariene,pasimylet bet kokiu atveju ir jeigu vyras bus patenkintas tai ir zmona bus patenkinta.... Manau jei vyrui bus nesvarbi moteris,tai ir moteriai jis bus nesvarbu ir tada santykiai taip ar taip grius...
na
2012-02-13 17:49:05
gal šituos straipsnius pirmokai rašo, nieko nenusimanantys apie santuoką ir gyvenimą darnoje. Aš pastebėjau, kad kuo toliau, tuo vyrai tampa labiau lepūs ir jiems dažniau komplimentą reikia pasakyti nei moterims. Nieko čia keisto, kiekviena partnerystė yra skirtinga. Bet moteris likti antram plane negali, kai kalbama apie gyvenimą kartu yra bendri ir reikalavimai. Ir turi natūraliai gautis, o ne vienas atpirkimo "ožys" nuolat stengtis dėl kito. Už gera geru atsilyginama, nes kitaip nuvarytus arklius nušauna. Kiekvienam nusibosta tokia santuoka, kai jautiesi nuolat, kaip prie mamos papo. Žmogus yra kiekvieną dieną įvairiai nusiteikiąs, todėl normali trintis, neaiškumai yra natūralu.
Ana
2012-02-01 11:52:07
Autoriui: Šiaip, jei pamiršote, tai ir moterys mokosi, dirba, plius vaikus augina, namus tvarko, gamina maistą ir t.t. pamėginkite tiek darbų atlikti per vieną dieną kiek jų atlieka žmona ir galbūt suvoksite, kad ne jus reikia lepinti, džiaugtis, o vis tik nusileisti ant žemės. Nesisuka pasaulis tik aplink jūsų bambas, kad ir kaip jum tai bebūtų keista :))))
karolina
2012-01-20 11:27:00
jau cia tai straipsnis,supratau tiek,kad jei nori issaugoti seima,tai moterie,zemink save kiek gali,sokinek aplink vyra kiek tik jegos leis...nu nesamone visiska,nezinau,bet mano vyrui tai tikrai nepatiktu,jei as viska daryciau kaip jis nori,tada as kaip ir be nuomones buciau,tai kam reikalinga tokia zmona,isigyk tarnaite ir vsio :) reikia abiems tartis,spresti,lepinti vienas kita ir t.t.
va
2012-01-14 21:17:34
cia kirta tokioms moterims, kurios yra po padu paspaustos ir tokiems vyrams, kurie visiski despotai yra. santuoja turi saugoti ne tik moteris, bet ir vyras. cia grynai viskas i vienus vartus eina: kad moteris turi, moteris privalo ir t.t. kas cia per biesai, griztam i viduramzius, kai su moterimis buvo galima daryti bet ka ir jos buvo laikomos gyvuliukais?
zverionak
2011-12-03 21:51:17
Kunas-maziausia ka gali duoti moteris vyrui. R.Rolanas

sis straipsnis pamoko daug buti kantriems, ismokti megautis kiekviena akimirka drauge,bei suprasti kad ne vien mums buna sunku,moketi kartais perzengti per save ir pasiaukoti del kito ,vyras tikrai ivertins ir atsilygins i toki palaikyma ir supratinguma :)
Waida
2011-11-15 23:57:53
Pritariu tam,kad straipsnis rasytas vyro, atsizvelgiant tik i jo reikalavimus ir poreikius.. Taip, gal nusileidus kartais ar nutylejus galima isvengti smulkesnio ar nereiksmingo konflikto.. Bet ,manau, ne visur ir ne visada.. Juk moteris taip pat asmenybe, o ne dar vienas baldas namuose ( kuris vyra dar ne tik tenkina,bet ir patenkina).. Kur tie laikai, kai vyrai patys siekdavo moters demesio ir del ju stengdavosi.. ? Ismire kartu su dzentelmenais? :) Pasiskaitykit vyrukai merginu straipsnius, ko joms is vaikinu reikia.. Tokiu "punktu" nemanau,kad rasite .. Tik juos visuomet publikuojate su tuo paciu sarkazmu ir ironija.. Be to, dvieju zmoniu santykiuse, niekuomet nebuna vienas kaltas.. ir kas is to, jei vienas bandys ir santuoka islaikyti.. Tik laiko gaisimas.. Viskas baigiasi taip pat - skirybomis.
zita
2011-11-14 16:21:41
daug teisingu minciu, kas cia ka zemina?
12