Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Giedrius
2010-05-25 19:01:53
Visada perku pistaciju, labai skanu prie alaus. nuspierki pora buteliu ir pistaciju pakeli, 5lt alus ir ~5lt pistaciju. nuostabus receptas ;)
edit
2010-05-16 12:45:29
bet visgi, nėjau į parduotuvę, žiūriu, 200 gramų pistacijų kainuoja 7.99, įsidėjau į krepšelį, nuėjau į saldumynų skyrių ir, visgi, mane labiau paviliojo nedidukas gabalėlis tinginio prie kavos bei šokoladiniai vafliukai bene už tą pačią kainą. Išėmiau iš krepšelio pistacijas ir pasakiau joms, kad ateisiu kitą kartą...
edit
2010-05-15 11:17:45
Tikrai pritariu komentatorei Kim. Pagalvokim, kiek pinigų iššvaistom niekučiams, vietoj kurių galėtume nuspikrti ką nors vertingo bei sveiko..
kim
2010-05-14 21:47:36
nepasakuciau kad kosmines. graikiski, lazdyno riesutai irgi kainomis nelabai kuo skiriasi, beto nebutina pirkti kologramo. dvi trys saujos tikrai nedaug kainuos, o ir i nauda iseis. pagalvokit pacios, kiek isleidziate kitoms prekems: duonos, mesos,visokiu juros gerybiu, pieno produktams, dripsniams, vaisiams ir darzovems. paskaiciuokit, kas uz visa tai tu riesutu kalna nusipirktumet.verciau atsisakykit eilinio sokolado ar kolos buteliu, o nusipirkit riesutu, kelis simtus gramu ir pamatysit, SUTAUPYSIT. VISKAS CIA IPERKAMA. nera tie produktai nenormaliai brangus, yra pirkejai nemokantys pirkti teisingai.
edit
2010-05-14 17:31:55
Informatyvus straipsnis ir labai jau skanus :) ...
hg
2010-05-14 17:06:26
va butent,ne kekvienas juos ipirkt gali
ASD
2010-05-14 16:00:42
gaila kad gyvenu lietuvoj kur situ riesutu kainos kosmines...