Komentarai
12 3
Ie
2011-03-13 10:25:42
Man tinka žalia, raudona ir mėlyna, niekada netelpu į jokį vieną standartą.. Vandens ir medžio spalvos tikrai yra gyvos, visgi, man labiausiia patinka tamsūs, nei šviesūs tonai, tad, ir vanduo turėtų būti tamsiai mėlynas ar juodas (Juodoji jūra, pvz., o ne Baltijos).. visiškai patinka ir tinka tamsiai žalia, tamsiai ruda, tamsi pilka ir juoda.. medžio spalva? turbūt yra pilkai-rusvai-juoda.. nors beržas juodai-baltas.. raudona pagal testą antroje vietoje, bet kaip energija ji tikrai reikalinga, nes tikrai esu užsidegusi dažnai ir tai būdinga man.. kaip spalvą irgi mėgstu, bet ne pagrindinį daiktą rinkčiausi - pvz., ne paltą, o pvz., pėdkelnes tos spalvos, jei ryškiai raudona.. arba skarą.. ir trečioje vietoje mėlyna, kuri reiškia kūrybiškumą, man jos kažkaip pasiilgsta, nes trūksta :) to gaivaus vandens.. nes energija veikiau degimo, o ne iš vandens kylanti, bet užtat mėlyną irgi branginu, nes suvokiu, kas yra siekiamybė.. ar tiesiog, kas teiktų džiaugsmą..
Gie
2011-03-12 21:25:00
Testo atsakymas nustebino - pataikė tiesiai į dešimtuką - juoda/balta spalvos. Spintą atsidaręs - pamatys, kad joje vyrauja vien juodos spalvos drabužiai, tačiau tai nereiškia, kad mano gyvenime trūksta šviesumo. Aš visada švyčiu, su šypsena ir šiluma, kurią kiekvienas geba pajausti, sugebu nuspalvoti kiekvieną savo dieną įvairiomis spalvomis, kurios trykšta mano jaunyste ir malonumais, kartais mano pėdose lieka vaivorykštės spalvos.. tik tšš... tai žino ne kiekvienas
Donata
2011-03-12 10:53:06
Mano rytas- šviesus, rausvas, kvepiantis gaiviu pavasariu. Diena teka lyg skaidri, šiek tiek žydra, bet šalta upė. Mano vakarui būdinga stipriai raudona lyg deganti liepsna spalva. Tačiau kiekvieną dieną įžvelgiu savyje ir pilką, juodą, tačiau tai nėra blogai, tai tik maža įvairovė mano alsuojančiame gyvenime.:)
Jurgita
2011-03-10 23:44:53
Pagal testą man labiausiai tinkanti spalva yra žalia. Manau, kad tai ne tik graži, bet ir teigiama spalva, skatinanti judėti į priekį. Tobula.
Austė
2011-03-10 19:01:35
Juoda-balta?? Na jau neee! Esu visiškai įsitikinusi, kad mano gyvenimo spalva - geltona. Ir nesvarbu, kad geltonus drabužius savo spintoje galiu suskaičiuoti ant rankų pirštų - ne tame esmė. Svarbiausia, kokia spalva mus įkvėpia ir skatina jaustis laimigesniais. Atsidūrus geltonai da-ytoje patalpoje, iškart atsigaunu, pamačius geltoną daiktą parduotuvėje, žiba akys. Ir nors kartais atrodo, kad ta spalva tam daiktui gal net netinka, bet būtent jos dėka, krypsta akys. Nežinau, kaip kitiems, bet man spalvos turi didelę reikšmę. O geltona atrodo susijusi su šviesa, saule ir laime. Ateityje mano namas bus nudažytas... Žinoma, kad GELTONAI! :)))
Deimante
2011-03-10 15:00:16
Pagal testą tinka labiausiai mėlyna. Iš dalies tinka, ir šiaip ši spalva visuomet kėlė teigiamas emocijas, nors anot prichologų tai šalta spalva. Klausiate kokia splava nuspalvintas kiekvieno mūsų gyvenimas, manau mano gyvenimas įgavęs visas spalvas, nes turiu visų savybių bei polinkių pagal aprašytasias spalvas , tačiau dominuoja rožinė bei žalia. Pavyzdžiui, rožinė - viena tegiamiausių šilčiausių spalvų, na man bent jau. Kvepia pavasariu!
nete
2011-03-10 00:18:24
Ma atitiko. Tiesiog manes graziausios daro juodo balto derinys, niekas neprilygsta mano supratime sitai kombinacijai. Tiesiog, superinis testas!
simona
2011-03-09 23:52:53
Pagal testa man tinka juoda ir balta spalvos, taciau pagal aprasyma rozine. Siuo tarpu as pati renkuosi turkio spalvos rubus - zaliai melyna spalva mane tiesiog ramina, suteikia energijos, pasitikejimo savimi, jauciuosi elegantiskai ir laisvai.si spalva tiesiog pakerejo mane, pazadina gera savijauta tarsi gyditu mane nuo supanciu negandu ir lydi i sekme.
Akvilė
2011-03-09 21:53:33
Mano gyvenimas nuspalvintas vaivorykštės spalvomis :)
AUDRONE
2011-03-09 19:05:21
sveiki,
šios spalvos reiškia kur kas daugiau. spalvų melodija, vadinama stygomis, kurias bandė aprašyt dar Enšteinas, galima valdyti visas išorinio gyvenimo sritis. raudona - tvarkyti sveikatą, gyvybines jėgas. oranžinė - laimę meilėje, šeimoje, kitos - skatina verslumą, savarankiškumą, mokslumą ir t.t.. kitaip - padeda reguliuoti visas kasdieniniame gyvenime kylančias situacijas. visa esmė - reikia tai mokėti daryti. aš moku. o jūs?
Aaa.
2011-03-09 18:28:27
Mano spalvos pagal testą yra balta ir juoda. Pagal aprašymą , drįščiau teigti, kad tai yra tiesa. Tačiau gyvenime renkusi kur kas ryškesnes ir žaismingesnes spalvas, nes mėgstu būti laisva ir nepriklausoma. Galbūt po šio testo pasistengsiu y savo garderoba įtraukti ir sias dvi spalvas stebėsim kas pasikeis ;)
E.E.E.
2011-03-09 15:48:26
Mano spalvos pagal testą mėlyna ir rožinė. Pagal aprašymą- sutinku. Bet šiaip mano gyvenime nuo pat vaikystės- raudona. Raudona raudona. Dar visai maža būdama iškart išmokau tos mylimos spalvos pavadinima (tiesa, dar šveplai)- "ANDONA". Bet mano ramybės spalva- žalia. Arba įvairiausios rudos, žemės spalvos. Labai nustebau, kad MĖLYNA. Man mėlyna- liūdna spalva. Nors... kiekvieną naktį sapnuoju jūrą, ir pati banguoju kaip jūra... :)
seip
2011-03-09 14:39:28
atsakimai neatitiko spalvos,bet kita spalva atitiko mano asmenibe
Danutė
2011-03-09 00:57:13
Mano spalva žalia,tikrai esu ambicinga,net labai ambicinga.
Esu jautis pagal horoskopą,tai tikrai tai mano spalva,aš turiu kontroliuoti padėtį, tada jaučiuosi saugiai.Esu koncervativių pažiūrų, vertinu kokybę.
zina
2011-03-08 23:13:04
Mano gyvenimas nuspalvintas rozine spalva,
12 3