• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

15 dalykų, kuriais vyrai bodisi  9 

Autorius: Inesa Banionytė
2013-01-02 10:00:00

15 dalykų, kuriais vyrai bodisi
123rf.com

Man vyrai paminėjo tik keletą dalykų, kuriais jie bodisi. Vieniems šis straipsnis gali pasirodyti savaime suprantamas, o kitiems minimi dalykai nebus tokie paprasti. Vis dėlto, kadangi jūsų vyras jums to niekada tiesiai šviesiai nesakys, reikėtų įsiminti keletą jų minčių.

1. "Kai tupi ant unitazo, moteris turėtų visada būti užsidariusi duris. Man regis, tikrai šlykštu matyti moterį ant unitazo. Ir nepalikinėkite jokių įklotų ir kitokių dalykų, kad juos matytų vyras. Mums nepatinka net per televiziją rodoma šių daikčiukų reklamą."

2. "Man šiek tiek atgrasi per didelė materialistė. Jei tik pamatau, kad jai labai rūpi, kokiais batais aš apsiavęs ar koks laikrodis man ant rankos, kokį automobilį vairuoju, aš iš karto atsitraukiu."

3. "Galiu bodėtis pavyduliaujančia moterimi. Kartą per pasimatymą šalia mūsų automobilyje sėdėjo blondinė ilgais plaukais. Mano draugė apkaltino mane, neva aš norėjęs ją patikrinti. Vėliau pasirodė, kad tai buvo vaikinas, ne mergina."

4. "Labai svarbu - paslaptingumas. Kartą šnekėjomės su viena moterimi telefonu ir ji man pasakė ketinanti numesti svorio, kad galėtume užsiimti seksu. Argi reikia didelių pastangų, kad prikalbintum vyrą suartėti?"

5. "Man nepatinka, jei moteris neturi savo gyvenimo arba darbo. Arba jos prasta reputacija. Arba buvęs vyras buvo kietas riešutėlis. Man patinka moterys, atsakančios už savo veiksmus."

6. "Man patinka tokia moteris, su kuria susitikinėju neverčiamas. Jeigu vaikiną ir taip kamuoja visokie nemalonumai, o ji dar verčia įsitempti, tai jis tuojau pat užsisklęs."

7. "Nemėgstu, jei moteris priverčia mane jaustis blogai prie kitų. Jei ką nors padariau netinkama, apie tai ji turėtų kalbėti namie, ne viešai."

8. "Leiskite nors pusvalandį po ilgos darbo dienos namo parėjusiam vyrui pabūti vienam. Tiesiog jį pabučiuokite, bet nepulkite iš karto reikalaudama to ir ano."

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
diana
2013-01-06 20:25:39
nu baikit liaupsint jus tuos vyrus;))
plagiatas?
2013-01-06 15:53:30
Na kaip idomu..drysciau teigri ,kad sita straipsni jau esu skaiciusi panelei ar cosmopolitane :) hihihi
Kuku
2013-01-05 16:45:52
Ta pati galeciau pasakyti vyrams, nei vienai nepatinka, kai viesai jie apkalba ju idas ir buna girti kaip "tapkes" salia ju.