• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

27 būdai prisipažinti meilėje  1 

Autorius: Eli.lt
2009-02-22 00:00:00

27 būdai prisipažinti meilėje
Jupiterimages.com

Tai padaryti galima skirtingai: švelniai, kvailai, romantiškai... Ir be žodžių...

1. Į jo taurę įmeskite leduką, sušaldytą širdelės formelėje. O sykį per savaitę į jo švarko kišenę įdėkite širdelės formos saldainį.

2. Sutikite jį, grįžtantį iš eilinės komandiruotės, oro uoste. Kad išvengtumėte kazusų, kol jis jus pastebės, įsitikinkite, kad jo nesutinka dar viena siurprizų mėgėja.

3. Prieš jam išeinant į darbą, į jo portfelį įdėkite indelį su naminiu maistu. Tik būtinai patikrinkite, kad dėžutė būtų sandariai uždaryta, o maistas nebūtų skystas. Kitaip jūsų mažytį siurprizą mylimasis supras ne taip.

4. Sužaiskite su juo mėgstamiausią jo žaidimą, net jeigu tai "Jūrų mūšis", o jūs blogai orientuojatės koordinačių sistemoje. (Jeigu nuspręsite žaisti žaidimą, kuriame geriau susigaudote jūs, neužsimirškite – leiskite laimėti ir jam!)

5. Peržiūrėkite jo garderobą ir įsiūkite iš švarko, marškinių, kelnių ištrūkusias sagas. Pasistenkite išpildyti vieną sąlygą: jam apie tai nepasakokite – tegul pamato pats!

6. Namuose ar automobilyje paleiskite muziką, kurią atlieka jo mėgstamiausias atlikėjas.

7. Prieš išjungdama šviesą, kai einate miegoti, patikrinkite, ar jis gerai užsiklojęs. Pabudusi vidury nakties, dar kartą patikrinkite. Ir nepamirškite nustatyti žadintuvo: sau – kad nepramiegotumėte antro patikrinimo, jam – kad pamatytų ir įvertintų jūsų darbą. Jeigu jums nebesiseka dar kartą užmigti, drąsiai pereikite prie kito punkto.

8. Pakvieskite jį kartu sutikti saulėtekį.

9. Pasiūlykite jam pajodinėti. Iškylą pabaikite pietumis miško laukymėje. Jeigu jodinėti nemokate, galite apsiriboti savo kojomis, o laukymę puikiausiai pakeis artimiausias suolelis.

10. Ant virtuvės stalo iš vaisių sudėliokite tris žodžius "Aš tave myliu" ir tylėdama sulaukite, kol jis pamatys šį meno kūrinį. Jeigu jis nemėgsta vaisių arba dėl kokios nors priežasties tuo momentu, kai prasiveržė įkvėpimas, jų po ranka nėra, pasitelkite vaizduotę: visuose namuose visais laikais galima rasti makaronų (įsivaizduojate, kaip įmantriai galima išdėlioti šią tiesiog burnoje tirpstančią frazę?), pakelį druskos (tai, žinoma, tik neprietaringiems) arba pakuotę cukraus – paskutiniaisiais dviem atvejais žodžius ne išdėliosite, o išbarstysite ant stalo, o tai bus dar originaliau!

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kristina
2009-05-07 20:41:01
vyrai tokie akli, kad tikrai nieko nepastebetu, nes jie nemoka nei klausyti, nei isiklausyti, o apie matyma isvis patyliu...tad tikrai nepamatytu is vaisiu sudeliotu zodziu-as tave myliu