• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar tau patinka vyresni vyrai?  7 

Autorius: ERONEWS
2011-05-27 18:30:00

Ar tau patinka vyresni vyrai?
123rf.com

Visiškai normalu, kad tau kartais patinka kažkas vyresnis nei tu – mokytojas, dėstytojas, draugas, nepažįstamasis gatvėje. Vyresni vaikinai, vyrai labiau pasitikintys savimi, labiau subrendę ir svarbiausia, protingesni, nei tavo amžiaus vaikinai. Tačiau, kaip susitvarkyti su tokiomis emocijomis?

 Savo jausmais disponuoti gali protingai! Pabandyk išsiaiškinti, kurie bruožai tave užveda. Jei tau patinka, kai tavo dėstytojas klausosi labai įdėmiai, kai tu kalbi, prisimink tai, kai ieškosi vaikino. Tavo brolio draugas tikras šmaikštuolis? Tai gali reikšti, kad tau reikia kažko, kas turėtų gerą humoro jausmą. Užsirašyk tuos bruožus, kuriuos pastebėsi bendraudama su vaikinais ir kurie tau bus svarbūs. Tai tau labai padės, kai sutiksi ką nors savo amžiaus. Ką nors, kuris bus tinkamas tau.

 Tačiau neužmiršk, kad yra didelis skirtumas – milžiniškas skirtumas – tarp žavėjimosi kuo nors ir to pasakymo jam. Tu tikrai jausiesi labai keistai, kai sakysi, kad myli savo mokytoją tik tam, kad išgirstum, kad tu dar per jauna. Merginos! Nežaiskite tokiais romanais! Tai griežtai draudžiama!

 O kas, jei tai jis žavisi tavimi? Kaip elgtis tada, kai tavo jausmų objektas siunčia signalus, kad būtent jis domisi tavimi? Greičiausiai, tai paglostys tavo širdį, tačiau jis turėtų turėti pakankamai sveiko proto neįtraukti tavęs į tokią situaciją. Tai gali baigtis tikrai blogai. Net jei ir nesi 100 procentų tikra, kad gauni tokius signalus iš vyresnio asmens, tu neturi drovėtis ar jausti spaudimo. Pasitikėk savo intuicija!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
xixi
2011-12-29 21:09:20
Tai moterys kurioms jau nemazas skaicius metu bendrauja su panasaus amziaus vyrais. Merginos mano nuomone uzsiima su vyresniais. manasis 7 metais vyresnis, o to metu skirtumo nesiaucia. Pagal mane vyresns turi daugiau patirties visais atzvilgiais, ir tai yra gerai jei ieskai to kuris tavimi rupintusi vietoj to kad butum jam kaip mamyte (prisiminkim kad vyrai i prota veliau ateina :D)
greta
2011-09-18 18:16:15
nežinau, merginos, su kuo jūs bendraujat, bet sekso maniakai, kurie kitos temos neturi rimtais vyrais kažin ar tampa. man ir su vyresniais ir su bendraamžiais tekę bendraut nemažai, ir jei žmogus protingas, tai amžius jokio skirtumo nesudaro.
o dar kai pagalvoji, kad vyrai trumpiau gyvena..
vaida
2011-06-10 11:25:32
niekada nesizavejau uz save vyresniais 2 ar 3 metais vyriskos lyties atstovais , turiu drauga kuris vyresnis uz mane 15 metu ir tai tik pliusas , nes su jaunais tik viena tema gali kalbeti seksas seksas kitos temos ar zodzio pas juos nera , nes jie galvute , o ne galva galvoja