• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Egoizmas griauna santykius  11 

Autorius: Darnipora.lt
2013-04-19 18:18:00

Egoizmas griauna santykius
123rf.com

Sakoma, kai pora susituokia, netampa vienu žmogumi ir turi rūpintis ne tik šeima, bet ir savimi. Tačiau kai asmeninės laisvės atsiranda per daug, šeima pradeda griūti. Jei norite išsaugoti santykius, turite kovoti su egoizmu.

 Nėra pasaulyje žmogaus, kuris nebūtų nors šiek tiek egoistas. Egoizmas gali padėti siekti karjeros ir asmeninių tikslų, tačiau asmeniniams santykiams dažniausiai (o gal ir visada) labai kenkia.

 Harmoningi santykiai reikalauja daug pastangų. Deja, ne visada atsiranda noro stengtis. Gyvename kaip mums geriau, siekiame to, kas mums naudingiau ir norime, kad viskas būtų taip, kaip mes įsivaizduojame. Jeigu sutuoktinis pasielgia ne taip, kaip tikimės, šeimoje kyla konfliktų. Barnių metu liejasi emocijos, kai vis garsiau šaukiama, „koks tu blogas“ ir „ko aš noriu“.

 Pabandykite situaciją apversti aukštyn kojomis. Pagalvokite apie tai, koks esate jūs ir ko nori jūsų sutuoktinis. Santuoka – tai atsakomybė, todėl jeigu jau žengėte šiuo keliu, turite išmokti laviruoti tarp to, ko reikia tik jums ir ko reikia jūsų šeimai. Pravartu pagalvoti ne tik apie savo laimę, bet ir ką padaryti, kad sutuoktinis būtų laimingas.

 Stenkitės niekada nestoti į gynybinę poziciją. Kai manote, kad ginate save, iš tiesų ginate savąjį „ego“. Pagalvokite, kiek kartų jūs stengėtės nepripažinti dalykų, kurie svarbūs jūsų partneriui. Jei jūsų mylimojo nuomonė nesutampa su jūsų įsivaizdavimu, tai dar nereiškia, kad jis turi daryti taip, kaip norite jūs. Jis turi svajonių, o jūs turėtumėte padėti jam jas realizuoti (bent jau palaikyti morališkai). Žinoma, jūsų mylimasis irgi turėtų jus palaikyti.

 Nemanykite, kad jei norite atsikratyti egoizmo, turite visiškai pasikeisti. Išlikite savimi, tačiau atidžiau klausykitės partnerio. Jeigu jūs laisvalaikiu norite su vyru eiti į kiną, o jūsų vyras nori praleisti vakarą kavinėje, stenkitės, kad liktumėte patenkinti abu. Vieną kartą darykite tai, ko norite jūs, kitą – ko nori jūsų vyras. Gali būti, kad jūsų partneris visada daro tai, ko jūs norite, tačiau tokiu atveju jis greičiausiai nėra laimingas. O jei vienas iš jūsų šeimoje nelaimingas – santuoka pasmerkta žlugti.

 Gerai pagalvokite, ar norite su savo vyru gyventi kaip kambariokai, kai kiekvienas gyvena savo gyvenimą ir kartu tik miega vienoje lovoje. O gal vis dėlto norite stengtis dėl to, kad jus sietų jausmai ir abipusis supratimas. Jei norite mylėti sutuoktinį visa širdimi, turite atsikratyti savo egoizmo. Žinoma, pasaulis nėra tobulas ir mylėti besąlygiškai yra nelengva, tačiau reikia stengtis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Elena
2015-01-07 17:04:52
Priligy veiksmingas pavartojus jau pirmą dozę. Svarbu ir tai, kad jo poveikis trumpas ir greitas, jis nesikaupia organizme.
Rasa
2015-01-07 09:10:50
po kiek laiko pradėjot jausti vaisto poveikį? ar jis pasijaučia nuo pat pirmos tabletės?
Elena
2014-12-29 19:23:27
ne, šie vaistai geriami pagal poreikį. Dažniausiai per savaitę mums reikia 2-3 tablečių. Kadangi vaisto koncentracija organizme greit padidėja, pakanka tabletę išgerti 1-3 valandas prieš numatomus santykius.