• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jis myli mane... kaip auką

2008-10-12 00:00:00

Jis myli mane... kaip auką
"Gamma" nuotr.


Tarp vyrų ir moterų dažnai būna nesutarimų. Taip vyksta todėl, kad vienai ir tai pačiai sąvokai priskiriame skirtingas reikšmes. Ji sako: "Aš tave myliu", o turi omenyje: "Myliu tavo pinigus", arba "Pagimdysiu tau vaiką", o galbūt "Niekur tavęs nepaleisiu". Daug reikšmių, tiesa? Jis sako jai: "Aš tave myliu", o turi omenyje "Man patinka su tavim mylėtis", arba "Gerai, kad neverti manęs įsitempti", o galbūt "Dabar privalėsi manęs klausytis". Ir tai dar ne viskas. Kaip mums suprasti vienas kitą, kai egzistuoja toks didelis, atrodytų pažįstamų ir suprantamų jausmų, galimų traktavimų kiekis.
Pasirodo, jei žinai, kaip vyras supranta meilę, galima nuspėti būsimus jūsų santykius! Tą pažymėjo net Aristotelis, išskyręs 6 meilės rūšis.


AGAPE – pasiaukojanti meilė.

Vyras, kuris suvokia šį jausmą, kaip atsidavimą, padarys viską, kad mylimajai būtų gera.
Kaip jis save išduoda. Greičiausiai jis ilgai su jumis draugavo ir tik po to prisipažino meilėje. Jūs pastebite, kad jis niekada nereikalauja atsako į jo jausmus. Kai toks vyras sako jums "Aš tave myliu", reikia suprasti: "Atiduosiu tau paskutinius marškinius".

Ko iš jo tikėtis. Tokia meilė, be abejo, turi daug teigiamų savybių. Vyras, kuris nuolat aukoja save ir savo interesus dėl jūsų, pelno pasitikėjimą ir pagarbą. Tačiau nieko daugiau, išskyrus tai. Paprastai totalus rūpinimasis pradeda įgristi. Tai, be abejo, malonu, tačiau seksualinės traukos tikrai neskatina. O kadangi vyras iš jūsų nereikalauja atsidavimo, pradedate jį vis mažiau ir mažiau vertinti. Jis stengiasi be saiko jumis rūpintis, nuolat siekia sužinoti jūsų mintis, norus bei kontroliuoti juos.


LIUDUS – tai vadinama meilė – žaidimas.

Jis  remiasi seksualiniu potraukiu.
Kaip jis elgiasi. Toks vyras nesivargina jus mergindamas. Juk jis mano, kad seksualinis potraukis moteriai ir yra geriausias meilės patvirtinimas. Paprastai "priekabiavimai" prasideda jau pirmo pasimatymo metu. Jis nesistengia sužinoti, kokia jūs asmenybė, o kiekvieną atsisakymą "pabendrauti artimiau" supranta kaip įžeidimą, gali netgi piktai pasakyti: "Kam mes tada su tavim iš viso bendraujame?!" Kuo ilgiau moteris laiko atstumą, tuo labiau jis atšąla – juk, jo nuomone, jei moteris nenori vyro, reiškia, kad jis jai neįdomus. Beje, galite pastebėti, kad jūsų kavalierius susitikinėja dar su keliomis moterimis, be to, nekelia pavydo scenų, jei jo akyse pradedate flirtuoti su kitu. Jis nesiekia suartėti su jumis, jaučiate, kad jei nuo jo nutolote, jis apie jus pamiršta, o skambina tik tam, kad sužinotų, kada galima bus kitą kartą susitikti. Būtent iš jo lūpų nuskambėjusius prisipažinimus meilėje reikėtų traktuoti "Noriu tavo kūno" – ir nieko daugiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus