• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai jos išsisukinėja  3 

Autorius: Benas Draugelis, respublika.lt
2009-10-26 08:00:00

Kai jos išsisukinėja
jupiterimages nuotr.

Dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrai - apsigimę melagiai ir perauklėti juos be galo sudėtinga. Net tas faktas, kad tarp šventųjų vyrų vis dėlto daugiau nei moterų, joms nieko nesako. Pasiklausius kai kurių feminisčių atrodo, kad vyrų paskirtis ir yra kiaurą parą išradinėti, kaip apgauti šias švelnias, trapias ir patiklias būtybes. O paskui negailestingai sutrypti. Taigi vargšelėms beliko vienintelė išeitis - apvynioti šiuos barbarus aplink pirštą.

Bet vyrai irgi ne iš kelmo spirti - jie gerai perpratę šifravimo meną.

“Grožis - ne svarbiausia. Svarbiausia - siela”
Pasamprotauti šiomis temomis linkusios ponios, kurios kaip sykis ir ieško mielų gražuoliukų ir turtingų buratinų. Jei girdite tokią sentenciją, būkite tikras: greičiausiai panelę neseniai paliko eilinis gerbėjas (gražus ar turtingas) ir ji nėrė į filosofinius apmąstymus. Bet neapsigaukite - tik laikinai.

Vertimas: “Vyras privalo būti turtingas, gražus ir - pageidautina - supratingas”.

“Paskambink man kada nors”
Klasikinis išsisukinėjimas. Ji būtent taip ir pasakys, jei nenori it kirviu nukirsti. Paskambinęs kaskart išgirsite, kad ji arba maudosi, arba buvo beišeinanti, arba ką tik užsnūdo (pabudo) ir pan.

Vertimas: “Turiu svarbesnių užsiėmimų, nei plepėtis su tavimi”.

“Tu man patinki kaip draugas”, arba “Tu man kaip brolis”
Ne vienam vyrui yra tekę tai išgirsti, nors ir vakarienės vedėsi, ir gėlių dovanojo, ir visaip kitaip bandė įsiteikti.

Vertimas: “Tu man per prastas”.

“Aš dar nepasirengusi rimtiems santykiams”
Ši frazė gali nuskambėti iškart po pirmosios. Viskas, ko galite tikėtis išgirdęs šiuos žodžius, - tai draugo (arba draugės) statuso. Gali net tekti išklausyti, kaip šiandien sunku rasti “tikrą vyrą”.

Vertimas: “Tu ne gražuolis ir ne pinigų maišas, tad kam tas artumas?”

“Man kritinės dienos”
Greičiausiai nieko protingesnio ji greitosiomis nesugalvojo, tad griebėsi geležinio argumento darydama užuominą, jog “su manim dabar geriau neprasidėti”. Jei bent šiek tiek mokate skaičiuoti ir nesiskundžiate atmintimi, nesunkiai patikrinsite, ar tai tiesa.

Vertimas: “Nesugalvojau jokio geresnio pasiteisinimo”.

“Ne šiandien - man skauda galvą /esu pavargusi/ blogos nuotaikos”
Tradicinis žmonų pasiteisinimas. Kol vienišos - jos sekso ištroškusios patelės, kai žiedai sumainyti - dozuotai seksą dalijančios valdovės. Antra vertus, jas galima suprasti: pasimylėti spės ir vėliau, o serialo niekas nepakartos.

Vertimas: nuo “Tyliau - vaikai išgirs” ir “Šiandien rodo mano mėgstamiausią serialą” iki “Paskui juk reikės lįsti po dušu...”

“Nesvarbu, kokio jis dydžio. Svarbu, kaip tu juo naudojies”
Jei jūsų bičiulis nesugeba pritrenkti lovoje, tikėtina, kad jo “daikčiukas” mažesnis nei pirmtako. Tada ir išgirsite štai tokią neguodžiančią frazę. Juk pasakas apie neįtikėtino dydžio “pasididžiavimus” moterys perduoda iš lūpų į lūpas.

Vertimas: “O, jam reikia dar augti ir augti...”

“Viskas, kas priklauso man - tavo”
Šie švelnūs žodžiai pasigirsta, kai ji nusprendžia įkišti savo rankelę į jūsų piniginę. Bet būkite tikras, kad visa, ką užgyveno ji ir jos tėvai, taip ir liks jos. Tad jei sugalvosite ją vesti, geriau jau nusipirkite bendrą būstą, antraip taip visą gyvenimą ir liksite “vaikinu, persikėlusiu gyventi pas ją”.

Vertimas: “O viskas, kas priklauso tau, savaime suprantama, mano!”

“Noriu, kad būtum laimingas”
Tik dainose dainuojama, kad moters laimė - kai mylimasis šalia. Oi nesako ji visos tiesos, nesako! Jos supratimu, tavoji laimė - visad būti šalia nelyginant šuniukui: ir kai ji vaikšto po moteriškų drabužių parduotuves, ir kai eina aplankyti mamos. O jūs galvojote, kad išsidrėbsite ant sofutės priešais televizorių su alaus skardine rankoje ir visą vakarą žiūrėsite sporto kanalą? Na ir naivumas!

Vertimas: “Daryk, ką sakau, ir viskas bus gerai”.

“Kiekvienas turi teisę į asmeninį gyvenimą”
Tai argumentų argumentas. Postulatas, kuriuo galima pridengti viską. Teisė į asmeninį gyvenimą, suprantama, suteikiama tik moterims. Nes privatų gyvenimą turinti moteris - viso labo tik paslaptinga būtybė, o vyras - neatidus ir kietaširdis potencialus apgavikas.

Vertimas: Sprendžiant iš per amžių kauptos patirties, išgirdus šią frazę galima dėti tašką judviejų santykiuose. Žinoma, jei nesate sadomazochistas.

Meilės formulės

Meilės ir laimingų santykių formulės ieškojo ne tik grafas Kaliostras. Šiuolaikiniai psichologai ir šeimos specialistai įvairiose pasaulio šalyse irgi suka dėl to galvas.

Vokietija

Vokiška meilės formulė atrodo taip: 1:5. Tai yra, kiekvieną neigiamą pastabą reikia kompensuoti penkiais komplimentais, nes jie stiprina santykius, nuspalvina juos romantika ir neleidžia užgesti meilei. Gyvenimas kupinas netikėtumų, kartais ne itin malonių, bet dėmesys partneriui ir dėkingumas už viską, ką teko patirti gero, niekada neturi išblėsti.

Amerika

Amerikiečių formulė 94 proc. tikslumu leidžia nustatyti, kurios poros bus laimingos. Užjūrio mokslininkai mano, kad svarbiausia santuokoje - emociniai ryšiai ir gebėjimas teisingai bei konstruktyviai spręsti konfliktus. Pakanka keletą minučių stebėti, kaip stengiamasi išspręsti kivirčą ar ginčą. Jei vyrauja agresyvios gaidelės, grasinimai, sarkazmas ir šiurkštus tonas, pora beveik neturi šansų. Ir priešingai, kai abu šypsosi, liečia vienas kitą, ramindami ir palaikydami, kalba ramiai ir iš esmės - tai geras ženklas. Amerikiečiai sutinka su kolegomis vokiečiais, kad vienas neigiamas žodis ar gestas turi būti kompensuotas ne mažiau kaip penkiais pozityviais.

Lenkija

Šios šalies specialistai teigia, kad ne tiek daug ir reikia, kad santuoka būtų laiminga ir ilgaamžė. Pasak jų, pakanka, kad vyras būtų 1,09 karto aukštesnis už išrinktąją. Mokslinių darbuotojų surengtame eksperimente dalyvavo 600 moterų nuo 19 iki 50 metų kartu su savo partneriais. Išmatavus poras konstatuota, kad žmogus nesąmoningai renkasi sau porą vadovaudamasis šiuo koeficientu, ir tokios santuokos yra tvirčiausios. Tai yra, 175 cm moteriai idealiausias partneris, kurio ūgis 190-191 cm.

Ukraina

Lenkų formulė išvesta eksperimentuojant ir patvirtinta praktiškai, bet ji nėra moksliškai pagrįsta. Ukrainos spaudoje buvo paskelbta, kad remiantis šiuo koeficientu vyras už moterį turi būti aukštesnis vidutiniškai 14-16 cm. Esant tokiam ūgio skirtumui praktikuojant pozas, kai meilužiai liečiasi veidais, jų lūpos atsiduria vienoje linijoje. Aistringi bučiniai suteikia sutuoktinių santykiams stiprų emocinį užtaisą, kurio ilgai užtenka ir po sekso. To nepasakysi apie artumo akimirkas, kai dėl didelio ūgių skirtumo vyras bučiuoja moterį į kaktą arba vos siekia lūpomis jos smakrą.
 
Parengta pagal dienraščio "Respublika" priedą "Julius/Brigita"

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Pelene
2009-11-08 14:10:44
Zinau as tokias kaip kukla, pazystu ir ne viena. Gerai gyvena tokios mergos viska turi, liezuvis taip pagalastas, kad net pacios tiki ka tauskia. Drysciau sakyti, kad tave kukla pazystu,zinau kur gveni!. Tustute va kas tu,visa dirbtine ruselka, visur ta savo suni tasaisi! Vaizduojat kazka nerealaus su ta savalka Ala! Dziaukis kol gali, kad tave jis myli, uztat viskuo aptekus ir gyveni, o tu tik naudojies. Visas tavo grozis netikras. nepernesu taves ir visu tavo draugiu
to kukla
2009-11-07 11:00:38
:))) nu ir kas , dikaduone esi , tyngi dirbti , viska lengvai gauni , dings vyras, ka tada darysi
kukla
2009-10-27 21:20:25
“Grožis - ne svarbiausia. Svarbiausia - siela” “Nesvarbu, kokio jis dydžio. Svarbu, kaip tu juo naudojies” “Viskas, kas priklauso man - tavo” “Noriu, kad būtum laimingas”
- jei ne sios stebuklyngos frazytes, kurias moku geriau nei savo varda, tai neturieciau nei grazuoles masynos, nei graziu drabuziu, nei Zasmin (jorkutes savo) neturieciau, net dailesnies krutinies,siaubas, net plauku prisiaugint negalieciau. beto atostogas leisciau su sistrulka pas tevus sode, o ne myliman Tunise.