• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai vyresnės moterys myli jaunesnius vyrus  6 

2008-09-03 00:00:00

Kai vyresnės moterys myli jaunesnius vyrus
„Welt“, "Gamma" nuotr.
Vis dažniau 40 metų moterys savo gyvenimo palydovais renkasi jaunesnius vyrus.

Nieko nuostabaus - psichologai tvirtina, kad nuo tam tikros gyvenimo fazės bendraamžiai vyrai ir moterys vis mažiau tinka vienas kitam. Tuo metu, kai 40 metų moterys mėgaujasi gyvenimo pilnatve, vyrai kenčia nuo vidurinio amžiaus krizės.

Šiais laikais moteriai turėti jaunesnį draugą yra netgi madinga. Tai rodo ir įžymybių pavyzdžiai: 45 metų Demi Moore yra susituokusi su 15 metų jaunesniu Ashtonu Kutcheriu, o mados kūrėjos Vivienne Westwood gyvenimo draugas - net 26 metais jaunesnis. Jaunesnis yra ir pop karalienės Madonnos vyras.

Tokios sąjungos seniai nebestebina. Tuo labiau, kad nuo tam tikros gyvenimo fazės, bendraamžiai vyras ir moteris vis mažiau tinka vienas kitam, sako 66 metų sociologė Ursula Richter, kuri pati jau 30 metų yra ištekėjusi už 13 metų jaunesnio vyro ir daug metų tyrinėja šį klausimą.

„Tų dalykų, kurių brandžios moterys šiandien laukia iš savo partnerių, bendraamžiai vyrai negali suteikti. Daugeliui jų modernios moters paveikslas yra nepriimtinas. Jiems nesuprantama, kad moterys taip pasitiki savimi ir pačios uždirba sau pinigus“, - sako U. Richter.

„Vyresnės moterys yra patikimesnės, tolerantiškesnės, turi daugiau patirties, žino, ko nori iš gyvenimo“, - sako sociologė.

Brandžios moterys labiau mėgsta konkretumą, jos yra mažiau emocionalios ir labiau racionalios. Jos neįsivaizduoja, kad visa jų laimė priklauso tik nuo partnerio ir nereikalauja, kad jis būtų jų gynėjas ir sergėtojas. Jų sąjungoje su vyru nėra nei vieno viršesnio.

Nuo 40 metų prasideda naujas gyvenimo etapas

Daugeliui moterų nuo 40, 50 ar 60 metų, kai vaikai suauga ir palieka namus, atsiveria naujos perspektyvos. O vyrus tuo metu dažnai ištinka 40 metų krizė.

Yra ir biologinių priežasčių, lemiančių, kad vyresnių moterų ir jaunesnių vyrų sąjunga yra harmoningesnė. Vyresniame amžiuje moterys turi daugiau galimybių gyventi pilnavertiškesnį seksualinį gyvenimą ir pasiekti orgazmą, nes geriau pažinusios savo kūną gali laisviau mėgautis seksu. Tuo tarpu vyrų gebėjimas patirti orgazmą didžiausias iki 25 metų, o vėliau, krintant testosterono lygiui, jis pradeda mažėti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Edita
2013-01-21 11:57:54
Labas,man 39mmane, taip pat turiu problema,mane taip pat traukia zymiai jaunesni vyrukai,tiesiog nezinau ka daryti...
Egidijus
2012-07-29 21:38:42
mano el pastas: woltran112gmail.com
Egidijus
2012-07-29 21:37:08
noriu pabendrauti su vyresnia moterimi:) man yra 24m, esu tvarkingas simpatiskas vaikinas, ir turiu tokia problema, kad mane traukia vyresnes moretis...jus tokios moteriskos ir karstos esate, uuu:)