• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išgyti nuo nelaimingos meilės?  21 

2007-11-27 00:00:00

Kaip išgyti nuo nelaimingos meilės?
"Gamma" nuotr.

Meilė... Apie ką gi dar svajojama jaunystėje? Ir ne tik jaunystėje! Apdainuota poetų, apgaubta romantikos aureole, meilė mums atrodo tarsi auksinis raktelis nuo durų į laimę. Ir mes, kaip drugeliai, lekiame į jos ugnį, kuri dažniausiai tik apsvilina sparnus, o vieną kitą ir visai sudegina.

Pasak psichologų, meilė – stipriausiai mūsų sąmonę veikiantis jausmas. Senovės medikai meilę laikė viena iš psichikos sutrikimų priežasčių. Antrąja priežastimi laikytas kvailumas.

Dabar teigiama, kad meilė – tai smegenyse vykstanti cheminė reakcija ilgiausiai galinti trukti trejus metus. Ar taip yra iš tikrųjų – sunku pasakyti, mat niekas dar nėra sugalvojęs apibrėžimo, kas yra meilė, taigi tebelieka neaišku, kur baigiasi meilė ir prasideda tik aistra, tik prieraišumas, tik draugystė...

Tačiau ne veltui meilė tiek perkeltine, tiek tiesiogine prasme laikoma liga. Mat jei ji – be atsako, mylintis žmogus kankinasi ne ką mažiau, nei sunkia liga sergantis ligomis.


Vitaminų kompleksas – nelik viena!

Nuo ko mes kenčiam, jei mūsų švelniausias jausmas lieka neatsakytas? Visų pirma – nuo vienatvės. Tačiau kuo čia dėta meilė? Juk net ir neįsimylėję žmonės dažnai jaučiasi vieniši.

Jei šis jausmas nesvetimas ir tau – iš paskutiniųjų pasistenk neužsidaryti savyje. Nelaiminga meilė – beveik visiems aktuali tema, taigi pasipasakok kam nors savo mintis, savo išgyvenimus – tavo aplinkoje tikrai yra žmonių, kurie ras ką patarti, papasakos, kaip kažkada su savo jausmais ir emocijomis sekėsi kovoti jiems patiems.


Alerginės reakcijos testas – tau viskas gerai!

Kodėl būtent tada, kai mums labiausiai reikia artimųjų palaikymo ir supratimo, esame linkę užsisklęsti savyje? Toli gražu nedaugelis gali ir nori išsipasakoti kitiems žmonėms apie savo meilės kančias. Kodėl taip nutinka?

Pasirodo, nelaiminga meilė dovanoja dar ir pažeminimą. Beviltiškai įsimylėjusiam žmogui atrodo, kad jei jo jausmai nesulaukia atsako – vadinasi, jis yra nepilnavertis, niekam tikęs, nenormalus. O tai, be abejo, rimtas smūgis žmogiškam orumui. Teoriškai viskas paprasta: jei nemyli kokio žmogaus – vadinasi, tiesiog jis ne tavo skonio, bet jokiu būdu ne atstumtasis, kuo nors blogesnis už kitus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vazzi
2012-11-17 16:53:39
Pagaliau,pagaliau as paleidau savo10metu kancios :) Jis nebe tas ir daug laiko praejo...o kiek reikejo laukti jog tai suprasciau :) As laisva ir labai tuo dziaugiuosi :)
Vazzi
2012-11-17 16:51:05
Pagaliau,pagaliau as paleidau 10metu kancios....Jis ne tas ir daug laiko praejo,o kiek metu reikejo jog tai suprasciau.....
anonimas
2011-09-10 00:51:03
sveiki , ejau pro shali ir nusprendziau pasidalint savo skausmu ....
Tai visu pirma noreciau save pavadint nieksu , o kodel tuoj suprasit. O prasidejo viskas taip , turiu ir tada turejau drauge , bet tada buvom susipyke ir as sms'ais susipazinau su kita mergina . nepraejus 2 savaitem mes bendravom ir pagaliau susitikom patikom viens kitam iskarto. po menesio mes jau naktis , vakarus, rytus leisdavom lovoje kartu . as ne vaikas man jau 28m . tai va ir po 8menesiu tokio bendravimo mano jausmai atsalo ir ji pradejo reikalaut demesio vis daugiau o mano drauge su kuria turiu vaika gryzo pas mane utrejau pleshytis per puse....galiausei neatlaike nervai ir norejau ja palikt pasakiau skiriames nebesusitinkam nes as apsisprendziau ir lieku su vaikais seima. Zinau tai skamba ziaurei ir to as labai gailiuos , gailiuos kad ji vergdavo bandydavo zudytis . As kentejau tai kartu su ja stengdavaus paguosti, bet tuo paciu ir atitolti nuo jos ir po biski issiskirti. Viena diena as uzejau pas ja ir pamaciau su kitu pagalvojau , na taip ir turi but nors sirdis sruvo krauju ir pyktis verzesi per krastus (esu is tokiu uzsideganciu zmoniu) trenkiau durim ir isejau viskas sakiau nebegrysiu istryniau jos nr , bet po kokio tai laiko ji parase sms ir as vel pas ja taip teses dar du menesius kol viena diena ji nedingo. As pats paskambinau sakau kur dingai nes tikrai ja mylejau ir buvau pasiilges , bet isgirdau is jos tokius zodzius kuriu turejau tiketis bet niekada nenorejau (AS TURIU KITA ESU LAIMINGA IR ATE) na kas as darbe budamas susinervinau ir istryniau jos eilini karta telefono numeri. Ir va praejo menesi siandien ji paskambino ir paprase susitikt as sustikau nuvaziavau pas ja ir mes snekejom bandziau lyst prie jos pasimylet bet ji mane atstume ... as zinau kad ji mane myli ji taip ir sake ji sake kad nori to , bet nedarysianti to del sawo draugo .. na taip jis to nenusipelne as gal kazkiek pasimeciau nes tai kas budavo taip lengvai gaunama db tapo neprieinama :( isejau is jos atsisweikindami pasibuciavom ir maciau jos akyse kad ji ilgisi manes bet ji pasirinko ji nes nusibodo jai kentet. Na manau kad ji teisingai pasielge as taipat supratau kad myliu ja labiau uz ta su kuria gyvenunu . mylejau myliu ir mylesiu , skaudu man labai ir tiek. parasiau katik sms kad neberasytu man ir neskambintu kad as nebenoriu nieko girdet apie ja ir istryniau jos nr :( tikiuosi ji niekada nebeparasys man o bus laiminga ir labai gailiuos kad jai sukeliau daug skausmo o db pats suprantu kaip ji jausdavos :(
sory uz gramatines klaidas esu pavarges ir labai issiblaskes iskankintas ir prarades vilty. A s noriu pasakyt merginom kad kad ir kaip jums patinka vaikinas kuris turi seima jis jei nepaliko savo zmonos jis tikrai nepaliks netikekit tokiais kaip as!!! Marius