• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip kuriamos meilės istorijos?  2 

Autorius: G. Navaitis; zunalas.darnipora.lt
2009-09-01 08:00:00

Kaip kuriamos meilės istorijos?
Jupiterimages nuotr.

Kiekvienas žmogus savaip įsivaizduoja meilę. Nors, kaip liudija psichologiniai tyrimai, tokių vaizdinių schemų nėra daug. Nepakartojamos mūsų fantazijos gali tilpti į maždaug dvidešimtį jų.

Meilė kaip kelionė

DarniPora.lt apklaustos moterys meilę dažnai suvokia kaip kelionę, kuri bus įdomi, bet pasitaikys ir išbandymų. Joms taip pat patinka gelbėtojos ir gelbėjamosios vaizdiniai. Vyrams būdinga įsivaizduoti meilę kaip užkariavimą ir saugojimą. Ir moterys, ir vyrai fantazuoja apie netikėtus, nevaldomus jausmus, kaip užvaldyti partnerio jausmus bei mintis, ir dėl to jis/ji taptų nepaprastai laimingi, bet pasitenkintų labai mažais dalykais – pasimatymu kartą per metus, trumpu meilės nuotykiu ir pan.

Veikiausiai iš prie laužo saugiai besijautusių protėvių paveldėti vaizdiniai - meilė prie židinio po prašmatnios vakarienės - irgi būdingi ir moterims, ir vyrams.

„Aš – nuotaka!”

Pasvajojus apie nuostabius ir netikėtus meilės nuotykius, galima įsivaizduoti vestuves ir laimingą šeimos gyvenimą. Moterys gana dažnai mintyse save išvysta su puikia vestuvine suknele. Vyrams matyti save jaunikio vaidmenyje visiškai nebūdinga. Moterys tiksliau įsivaizduoja ir vaikus. Joms vaikas yra kūdikis, kurį reikia globoti, kuriuo teks rūpintis. Vyrams ką tik gimęs kūdikis — jaunesnis žaidimų draugas.

Neatitikimai

Kiekvienas pažįsta porą, kuriai tarsi nieko netrūko, bet ji išsiskyrė. Turime ir kitų pažįstamų — aplinkinių nuomone, jie vienas kitam netinka, bet kažkodėl net po didžiausių barnių lieka kartu. Gana dažna šių paradoksų priežastis — sutampantys arba nesuderinami meilės, sekso, šeimos vaizdiniai.

Artimesnė draugystė paprastai prasideda atkreipus dėmesį į patrauklią išvaizdą. Po to gali paaiškėti, jog su nauju draugu/-e įdomu pasikalbėti, kad sieja bendri pomėgiai, o seksas - įstabus. Regis, to galėtų pakakti ilgiems ir darniems santykiams, bet... neretai laimei kliudo tos pat laimės vaizdiniai. Jei ji mano, kad žmona — tai garbinama ir lepinama princesė, o jo vaizdiniuose žmonos vaidmuo skirtas darbščiai ir rūpestingai namų šeimininkei, vargu ar pora ilgai bus kartu.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rube
2010-06-04 01:03:00
Sveiki! Girdėjote apie tinklalapį, kuriame dalina daiktus nemokamai [Lockerz.com]? Jokios gudrybės ten nepastebėjau. Truputį papasakosiu kas ten vyksta: renkame taškus, kuriuos keičiame į puikius daiktus. Pvz: iPod Nano - 300 taškų, puikus fotoaparatas - 500 taškų. Kompiuteriniai žaidimai po 100 taškų. Yra tikrai labai daug įvairių daiktų, išsirinktų kiekvienas.
Už prisijungimą gauname 2 taškus, už ats. į klausymą taip pat. Tik prisiregistravus duoda sužaisti žaidimą, kuriame iškart galima surinkti daug taškų. Už pakviestą draugą 2 taškai. Vėliau šie taškai pradeda dvigubėti.
Ir čia nėra jokios apgaulės. ;) Gal pabandykite užsiregistruot, nieko neprarasite, o gausite puikių daiktų nemokamai, už tai, kad išreiškiate savo nuomonę!
Galima užsiregistruoti tik su pakvietimu. Jei susidomėjai, rašyk man: rubiuke@draugas.lt
P.S. liko tik keli pakvietimai.
aga
2009-12-20 02:05:41
Fantazuok su protu ir pajusi gyvenimo dziaugausma