• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip padaryti vyrą laimingu?  6 

Autorius: Eli.lt
2009-04-30 00:00:00

Kaip padaryti vyrą laimingu?
Jupiterimages.com

O dabar keletas paslapčių, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris, norinti padaryti savo vyrą pačiu laimingiausiu.

1 paslaptis. Kai vyrai negali išsireikšti per emocijas, jie dažnai save išreiškia per seksą.

Ar jums yra taip buvę – partneris jums pasiūlo pasimylėti, nors jūs matote, kad jis pats tam nelabai nusiteikęs, atrodo prislėgtas ir įsitempęs. Jūs bandote jį prakalbinti, tačiau jam neįdomu niekas, išskyrus seksą. Jūs jaučiate, kad čia kažkas ne taip, ir jūs esate visiškai teisi – tokiu momentu jis nori ne tiek meilės ir sekso, kiek sumažinti emocinę įtampą.

Dažnai vyras pajaučia, kaip jį perpildo neigiamos emocijos. Gali būti, jis jaudinasi dėl projekto, prie kurio dirba. Gali būti, jis pasikalbėjo su savo pagyvenusiais tėvais ir jam liūdna dėl to, kaip greitai blogėja jų sveikata. Galbūt jis jaučiasi kaltas dėl vakarykščio savo elgesio su jumis. Todėl jūsų partneris negali išreikšti savo jausmų žodžiais arba nežino, kaip tai padaryti. Nelauktai jis užsimano intymių santykių. Vyrai dažnai naudoja savo seksualinę energiją kaip "apsauginį čiaupą" juos slegiančioms emocijoms išlieti.

Ką daryti?

1. Aptarkite šią problemą su savo partneriu. Suprantama, nepradėkite šio pokalbio lovoje arba iš karto, kai tik susidūrėte su šia problema. Nesakykite :"Aš žinau, kad turi kažkokių problemų, ir tu nenori man apie jas pasakoti, o pirmenybę teiki seksui". Sakykite: "Norėčiau padaryti mūsų seksualinius santykius dar geresnius – kodėl mums nepasinaudojus knygos patarimais ir nepažiūrėjus, kas iš to išeis?"

2. Net jei įtariate, kad po siūlomu seksu partneris slepia slopinamas emocijas, neišsiduokite, jog apie tai žinote. Leiskite vyrui pačiam pasidalinti savo jausmais su jumis. Tarkime, jūsų partneris ima demonstruoti seksualinį aktyvumą, o jūs jaučiate, kad iš tikrųjų jis kažko sutrikęs. Nesakykite: "Neliesk manęs! Aš žinau, kad tu dėl kažko sutrikęs. Apie seksą ir kalbos negali būti!" Pasakykite: "Brangusis, aš labai norėčiau, kad tu tiesiog pagulėtum truputį šalia manęs. Man taip malonu jausti tavo artumą". Vyrui bus lengviau atskleisti jums savo jausmus, jei jūs parodysite, kad:

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vija
2009-09-28 10:15:29
Aptarinejate situacijas kai Ji nenori, bet ka daryti kai nenori Jis...? ir paaiskinimas: stresas, pakaks.... kartukas per savaite ir taip yra daug....
vaida
2009-08-25 15:21:51
i murza tokiam ir tiek.pasiulyk su tom panelem ir gyventi. as nelesiciau saves taip zeminama,bent sleptusi o dabar... galiu pasakyt matyt kazka ne taip dariai jei taves jis negerbia
svajuke
2009-08-09 21:13:18
idomu,tai -vis patarimai,kaip suprasti" ji",o ,kaip buti geriausiu" jai" ,kaip ir nera? ar jau tai,kad "nori"jos jau ir yra "laime"?:))))