• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pasipiršti internetu?  1 

Autorius: Balsas.lt
2009-07-24 08:00:00

Kaip pasipiršti internetu?
Jupiterimages nuotr.

Laikai, kai džentelmenas priklaupdavo ant vieno kelio prašydamas damos rankos, nugrimzdo užmarštin. Pasinaudojęs šiuolaikinėmis internetinėmis technologijomis išradingas jaunuolis gali rasti kur kas originalesnių būdų romantiškiems jausmams išreikšti.

Taigi, originaliai ir šiuolaikiškai paprašyti mylimosios rankos būtų galima pasinaudojus šiais būdais:

1. Žiedo paieška GPS žemėlapyje

Tai, matyt, originaliausias variantas. Geo-caching egzistuoja jau keletą metų, bet ypač išpopuliarėjo išplitus telefonams su GPS navigatoriais ir tinklapiams (pvz., Waze.com), leidžiantiems naudoti GPS pozicionavimą.

Jei mergina, kurią ketinate vesti, turi GPS navigatorių ar mobilųjį telefoną su įtaisytu GPS, naudodami GPS Mission galite sukurti maršrutą ir išsiųsti mylimąją į nuotaikingą lobio paiešką.

Didelis privalumas, kad visame maršrute galėsite palikti užuominas. Be to, galite sukurti ypač romantišką maršrutą, kiekvieną vietą susiedami su kokiu nors jūsų bendru išgyvenimu.

Lobį gali atstoti fotografija, kurioje - jūs su žiedu rankoje, o apačioje užrašytas klausimas "Ar tekėsi už manęs?". Taip pat galima palsėpti dėžutę su DVD disku, ant kurio užrašyta "peržiūrėk mane".2. Piršlybų tinklapis.

Dar vienas būdas pasipiršti - sukurti paprasčiausią tinklapį su dideliu užrašu "Ar tekėsi už manęs?". Tinklapį galite užpildyti nuotraukomis, meilės eilėmis, jausmingu laišku ar kitokiu turiniu, kuris sukeltų jūsų draugei emocijų antplūdį. Pasinaudokite Weebly ar Wix įrankiais.

Sukūrę tokį puslapį tiesiog nusiųskite jai nuorodą ir laukite reakcijos.3. Fotoalbumas su bendromis nuotraukomis.

Jei norite padaryti įspūdį, naudokite nuotraukas. Sukurkite internetinį fotoalbumą. Tam puikiai tinka MyLiveGallery priemonė. Iš nuotraukų galima sudėlioti jausmingą meilės istoriją. O galerijos pabaigoje tegul būna nuotrauka, kurioje jūs - priklaupęs ant vieno kelio, laikantis žiedą rankoje.


Sukūrę galeriją nusiųskite nuorodą mylimąjai.


4. Video įrašas "YouTube" svetainėje.

Viskas, ką jums reikia padaryti - sukurti video įrašą apie jūsų meilę jai ir norą ją vesti.

Naudodami 18 online tools galite sukurti sudėtingesnį filmuką su muzikos motyvais, video, piešinėliais ir įvairiais specialiaisiais efektais ar tiesiog - audio prisipažinimą meilėje.


Bet kokiu atveju pasikliaukite savo širdimi. Ir atminkite, turite tik vieną šansą viską padaryti taip, kaip reikia, ir sulaukti išsvajotojo "taip".
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
piene
2009-08-01 19:33:01
jau geriau pasipirstu banaliai bet realiai nei internete;]