• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip priversti vyrą dovanoti Jums deimantus?  11 

Autorius: Užs.spauda, Gerda Zemenskaitė
2013-01-30 13:00:00

Kaip priversti vyrą dovanoti Jums deimantus?
Jupiterimages.com
Labai dažnai vyras moteriai nedovanoja dovanų  dėl to, kad net neįtaria apie jos norus. Kaip pastūmėti vyriškį tokiam poelgiui? Kaip priversti vyrą įteikti Jums dovaną, bet nepaprastą, o reikalingą, naudingą bei ilgai lauktą?! 

Bandymas Nr.1: visos savaitės bėgyje įkyriai palikite matomoje vietoje katalogą su atverstu puslapiu, kuriame pavaizduotas nuostabaus gražumo žiedas.

Pakanka lengvos užuominos: „Mielasis, kokį nuostabų žiedelį vakar pamačiau čia.“

Bandymas Nr.2: Išsirinkite savo bendrą pažįstamą ir girkite jos brangius daiktus. Šiltai atsiliepkite apie jos vyrą, pavyzdžiui: „Jis jai dovanoja tokias puikias dovanas, turbūt ją labai myli“. Daugelis vyrų bijo moters ašarų – nuodėmė būtų tuo nepasinaudoti. Svarbu rasti tinkamą priežastį – visų mėgiamiausia: „tu manęs nemyli, o jeigu nemyli – įrodyk.“

Vyras pasakė – vyras padarė

Šis būdas ypatingas tuo, kad pradžioje reikia vyrą paveikti pažadui, o štai kai jis pažadėjo, iš karto griebkite. Kodėl į svečius? Į lovą? „Ne, brangusis, pirmiausia tai, ką pažadėjai, o po to – kur panorėsi.“  Galima paskirti jam susitikimą prie nurodytos parduotuvės. Tokiu atveju, liaudiškai tariant, nebebus kur dėtis.

Mielos damos, prieš priimdamos vienokį ar kitokį sprendimą, pamąstykite kas Jums gyvenime yra svarbiausia – ar brangios dovanos, ar vyro meilė bei nuoširdus rūpestis Jumis.

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Cherry Benoit
2020-05-03 14:05:43
Ma vie a été si positive depuis que je t'ai rencontré. Je pensais presque qu'il n'y avait aucun espoir de retrouver ma femme. Mais j'ai lu ces bonnes critiques sur votre travail et j'ai acheté un autre sort. J'ai mis toute ma foi en vous et j'ai suivi vos instructions à la lettre. Nous sommes plus heureux que jamais. Tout a l'air parfait et si naturel! C’est ce que j’aime avec votre sort. Merci pour votre aide Dr Ilekhojie pour votre temps, pour votre bienveillance et votre beau cœur. Si vous avez besoin d'une aide similaire, veuillez contacter le Dr Ilekhojie WhatsApp Dr Ilekhojie au +2348147400259 ou par courrier électronique gethelp05@gmail.com
Danguolė Micavičė
2019-10-15 05:08:36
Norėčiau pasinaudoti proga ir pasakyti didelę padėką Dr.Mozeba už tai, kad susigrąžinau mano buvusį vyrą. Aš esu Danguolė Micavičė iš Klaipėdos, Lietuva. po penkerių vedybų metų mano vyras paliko mane pas kitą moterį. Aš padariau viską, ką galėjau, kad jį susigrąžinčiau, tačiau viskas, ką dariau, buvo veltui ir buvau liūdna, tačiau nesitikėjau jo susigrąžinti, nes tikėjau Dievu. Taigi aš internete ieškau, kaip susigrąžinti savo vyrą, ir radau Dr.Mozeba įrašą apie tai, kaip moteris padėjo susigrąžinti savo buvusią vietą. Aš susisiekiau su juo ir papasakojau jam, kokį skausmą išgyvenau, jis man pasakė, ką daryk ir aš padariau, tada jis privertė mane meilės burtą po 48 valandų. Man paskambino mano vyras ir pasakė, kad gailisi dėl to, ką padarė, ir manęs labai pasiilgsta. Vėliau tą dieną jis grįžo namo ir paprašė mano atleidimo. Nuo tada mūsų meilė sustiprėjo. Už nuostabius dalykus, kuriuos Dr.Mozeba padarė dėl manęs, būtų nesąžininga neleisti žmonėms žinoti, kad gyvena toks stiprus rašytojas. Jei norite, kad jūsų santykiai / tradicinės šaknys ir vaistažolės išgydytų ligą / sėkmė ir paaukštinimas jūsų darbe, galite susisiekti su jo el. Pašto adresu mozebaspelltemple@gmail.com arba įtraukti jį į „WhatsApp“ +2348144480786, ačiū, kad dalijatės savo laiką su manimi?
555
2013-01-31 17:17:45
o as tenoreciau, kad jis mane myletu ir vertintu, gerbtu ir rodytu demesi. Briliantai nereikalingi....