• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip rašyti meilės laišką  3 

Autorius: Darnipora.lt
2011-12-15 18:16:00

Kaip rašyti meilės laišką
123rf.com

Meilės laiškas – senas bet geras būdas užkariauti moters širdį. Tačiau ne visi gimė Šekspyrais, tad kartais suregzti gražesnį sakinį gali pasirodyti neįveikiama užduotis. Pateikiame 12 patarimų, kurie padės jums parašyti tokį meilės laišką, kuriam ji negalės atsispirti.

Rašydami meilės laišką nebijokite atskleisti savo jausmų. Meilės laiškas turi išreikšti giliausias jūsų emocijas ir jausmus, tačiau turite būti atsargūs ir tinkamai baltame popieriaus lape tuos jausmus perteikti savo mylimajai. Meilės laiškas yra tai, ką žmogus paprastai brangina ir saugo visą gyvenimą, tad turite pasistengti, kad jis būtų tobulas.
 
1. Nenaudokite žodžių ar frazių, kurios galėtų ją įžeisti. Nerašykite to, kas galėtų ją nuliūdinti. Jei tarp jūsų kada nors ir buvo dalykų, kurie įskaudino ją arba jus, pamirškite visa tai. Juk nenorite, kad perskaičiusi jūsų laišką ji pultų į depresiją, o ne į jūsų glėbį. Atminkite, kad sudužusią vazą galima suklijuoti, bet žymės lieka amžinai.

2. Prieš rašydamas pagalvokite, kokį laišką jai patiktų skaityti. Moterys yra jautrios ir jai patiktų skaityti tokį laišką, kuris paliečia jos širdį.

3. Nebūkite garbėtroška. Rašydamas laišką negalvokite apie save kaip apie idealų vyrą, kurio geidžia visos moterys. Moterims nepatinka pagyrūnai, tad verčiau pripažinkite, kad ir jūs turite trūkumų. Žinoma, nebūtina to rašyti, tačiau tai, kaip save vertinate, tikrai jausis skaitant laišką.

4. Parašykite, kad mylite ją tokią, kokia ji yra, ir kad būtumėte labai laimingas, jei ji galėtų mylėti jus tokį, koks esate.

5. Atskleiskite jai savo emocijas. Aprašykite, ką jautėte tada, kai pirmą kartą ją pamatėte. Kokia ji jums pasirodė? Aprašykite, ką jausdavote, kai laukdavote jos, ateinančios į pasimatymą. Ką manėte, pažvelgęs į jos žalias akis.

6. Nepamirškite parašyti to, kaip jaučiatės šiandien. Pavyzdžiui, kad velniškai laukiate kiekvieno jūsų susitikimo, kad jums patinka, kaip ji į jus žiūri. Aprašykite visus jos veiksmus ir poelgius, kuriuos jūs dievinate.

7. Parašykite, kuo ji skiriasi nuo visų kitų pasaulio moterų. Galbūt ji gražiausia moteris, kokią jums kada nors yra tekę sutikti, gal ji labai protinga, o galbūt jos nuostabus humoro jausmas.

8. Pradėkite laišką gražiu kreipiniu. Galite kreiptis tiesiog vardu ir pasakyti, kad nuo to laiko, kai ją sutikote, šis žodis jums gražiausiais iš visų kitų žodžių.

9. Venkite banalių, nieko nesakančių, nors ir romantiškų frazių, tokių kaip „tavo akys kaip dangaus gabalėlis“.

10. Parašykite ką nors apie ateitį, kurią siejate su ja. Parašykite, kad ji jums yra tobula moteris, su kuria norėtumėte praleisti visą likusį gyvenimą.

11. Nepamirškite paminėti, kodėl jums svarbu, kad ji būtų su jumis. Pavyzdžiui, kad be jos jūsų gyvenimas būtų liūdnas.

12. Pasakykite jai, kad jūs ją saugosite ir rūpinsitės, kiek tik pajėgsite, kad ji su jumis visada galės jaustis saugi.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Donata
2012-02-26 12:42:49
Arba tiesiog paskaitykite Čiurionio laiškus, rašytus Sofijai. Patys gražiausi meilės laiškai, kokie tik gali būti...
Karolina
2012-01-02 18:24:02
Zinai, nemanau, kad pagrindine priezastis yra tavo neigalume. Tiesiog kolkas nesutikai jos ir viskas. Jeigu siandien as prisesciau rasyti meiles laiskus man patinkantiems vyrams sulaukciau daugiau ju gailescio, geriausiu atveju vienos nakties nuotikio :)) Ir siaip kazkaip is patirties atrodo , kad gyvenimas tai zaidimas. Daznai budami nuosirdus ar atviri buname tik neidomus, nuobodus . O gal tai tik man taip atrodo :) , ar nesiseka :). Ir nepiesk liudnu veiduku ( kazkur esu skaiciusi reikia sypsotis tada gali isimyleti kasnors tavo sypsena :))) Su Naujasi metais !!!
neigalus vaikinas
2011-12-24 11:30:17
zinote. gali rasyti bet ka,gali dovanoti geles,gali buti bet kuo,bet kai sergi sunkia liga. y tave apsoliuciai niekas nekreipia demesio turiu omenyje (merginas). esu parases ne viena ir ne du meiles laiskus,bet deja iki merginos sirdies jie nedaejo,esu isleides ant geliu per 500lt. ir t.t. ir pan ir niekas nepadejo uzkariauti merginos sirdies. gaila,kad taip lietuvoje tarp merginu nuvertinami neigalus vaikinai :(. su pagarba :(