• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kalėdinės dovanos jam: TOP 10  2 

Autorius: Suaugusiems.lt
2010-12-21 12:59:00

Kalėdinės dovanos jam: TOP 10
Photos.com
Artėja šventės – laikas, kai tikriausiai dažnas vyras nekantrauja svarstydamas, ką šiais metais padovanos žmona ar mergina. Kaklaraištį? Naujas kojines? O dailiosios lyties atstovės svarsto, kaip mylimąjį nustebinti šį kartą... 
 
Vyrai, leiskite savo antrajai pusei suprasti, jog vien dėl to, kad esate stipriosios lyties atstovas, ne būtinai apsidžiaugsite gavę grąžtą be jungiamųjų laidų.  Tikriausiai norėtumėte dovanos, kurią iš tiesų panaudosite.

Nėra tokio dalyko kaip „tobula“ dovana. Kiekvienas žmogus skirtingas, turi unikalų skonį bei pomėgius. Dailidė galėtų norėti naujo įrankių komplekto, verslininkas tikriausiai įvertins stilingą piniginę, užkietėjęs keliautojas labiausiai apsidžiaugs savaitgalio išvyka... Svarbu tai, kad moteris iš tiesų atsižvelgtų į jūsų pomėgius ir interesus (išskyrus pornografija).

Pateikiame sąrašą dovanų, apie kurias turėtų pasvarstyti kiekviena moteris. Belieka surasti būdą, kaip diskretiškai šį sąrašą parodyti mylimajai.

10.  Piniginė ar kitas aksesuaras

Kam? Moterys dažnai dvejoja, kokią sumą turėtų išleisti vyro dovanai, ypač jei šie neseniai susipažino. Tai – puiki dovana tiems, kurie dar tik pradėjo susitikinėti. Juk moteris nori pagelbėti vyrui tapti organizuotesniu bei atsisakyti išsipūtusios kelnių kišenės.

9. Chalatas

Kam? Vonios chalatas – puiki dovanos idėja tiems, kuriems patinka atsipalaiduoti savaitgalio rytus leidžiant namuose –  jaukiai bei prabangiai atrodant. Nejaugi nenorėtumėte būti apsigaubęs prabangiu šiltu chalatu, kai mylimoji nusimeta visus drabužius ir laukia taip trokštamo masažo?

8. DVD kolekcija

Kam?Vaikinams, kurie mielai laiką leidžia namuose žiūrėdami filmus, diegiančius puikias šeimos vertybes, leidžiančius atsipalaiduoti ir tiesiog pasimėgauti geru kinu.  Tokios DVD kolekcijos kaip „Krikštatėvis“ , „James Bond“ ar „Sopranai“ – puiki pradžia.

7. Kvepalai

Kam? Puikaus aromato kvepalai – dovana, tinkama bet kokioje draugystėje, dovana, kurią vyras įvertins tiek pirmųjų, tiek dvidešimtųjų Kalėdų kartu metu. Nuostabaus kvapo dovana – geras ženklas, jog moteris nori paversti jus vyru, kuriam neįmanoma atsispirti, nuplėšti drabužius dėl negalėjimo pasipriešinti jūsų seksualiam aromatui...  Jei ne tai, jūs tikriausiai tiesiog nekaip kvepiate.

6. Kavos aparatas

Kam? Tiems, kuriems patinka mėgautis kiekviena smulkia detale kalbant apie šviežiai išvirtą puodelį espreso kavos...  Galite mėgautis puikia espreso ar late namuose, neaukodami nei skonio, nei kokybės.

5. Delninukas

Kam? Iš tiesų užimtiems verslininkams ar kitos srities profesionalams, kurie dažnai pamiršta susitikimus, gimtadienius ir kitas sukaktis. Tik būkite atsargūs, padovanoję šią dovaną moterys tikėsis, jog niekada nebepamiršite jos gimtadienio ar jūsų draugystės sukaktuvių.

4. Apranga

Kam? Tiems, kurie žino viską, išskyrus kaip tinkamai išreikšti save aprangos stiliumi. Moteris visada žino, kokios mados tendencijos dabar vyrauja bei būkite tikri, ji nusimano, kokie drabužiai jums tinka. Jei tai nėra tiesiog dar vienas kaklaraištis – šypsokitės, gavote puikią dovaną, kuri privers jus atrodyti puikiai.

3. CD grotuvas

Kam? Vyrui, kuriam patinka atsipalaiduoti klausant muzikos, kuriam melodijos sukelia aistrą, ypač mylintis su antrąja puse. Tik nepamirškite pridėti ir viliojančios muzikos kompaktą – leiskite melodijai ritmiškai įsiskverbti į jūsų namus.

2. DVD grotuvas

Kam? Vyrams, kurie visus pinigus išleidžia pirkdami žmonai nuostabias gėles, seksualius drabužėlius ir brangius papuošalus. Taip, teisingai, santaupos baigėsi ir nebegalite nusivesti mylimosios į teatrą... tačiau metas jai jus nustebinti antru įmanomai geriausiu dalyku.

1. Bilietai į rungtynes ar koncertą

Kam? Bet kuriam vyrui, kuris yra vienišas, išsiskyręs, susitikinėjantis, vedęs, jaunas ar senas, mėgsta sportą ir norėtų „gyvai“ pamatyti mylimiausios komandos žaidimą. Jei nesate sporto gerbėjas, mylimoji gali nustebinti jus įteikusi bilietus į mėgstamiausios grupės koncertą.

Priedas

Svarbiausia atsižvelgti į mylimojo pomėgius, viską daryti iš širdies ir nepamiršti „pridėti“ prie dovanos karšto bučinio ar nepamirštamos meilės nakties...
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Adam
2013-11-25 00:57:45
As savo draugei jau dabar kaledu proga is varle.lt uzsakiau seksualiu apatinius.,.. Tai manai kaip nuo manes butu puiki dovana :)
hm...
2010-12-27 11:34:52
idejos liuks...bet kokybiskas daigtas kainuoja nemazai, tad tik susipazinus pirkti dovana uz 100lt, nemanau kad protinga.