• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilė vedusiam: pliusai ir minusai  6 

2008-10-16 00:00:00

Meilė vedusiam: pliusai ir minusai
"News Bridgepix" nuotr.

Jis turi žmoną, tu tai žinai, tačiau vis tiek būni su juo? Tai reiškia, kad esi pasvėrusi visus už ir prieš. Įprasta sakyti, kad į tokius santykius leistis neverta. Vis dėlto, meilė vedusiam turi ir teigiamų pusių.

Pliusai

1)    Šeimyninis gyvenimas yra neatskiriamas nuo buities. Būtent ši kasdienė rutina tampa meilės žudike. Tačiau jūsų santykiams tai negresia. Jei išalkote, galite pavalgyti restorane. O visais buitiniais dalykais tegul rūpinasi jo žmona.

2)    Jei mylimasis susirgo, slaugyti jo taip pat nereikės. Visa tai už tave padarys jo sutuoktinė. Kol jis serga, laiką galėsi leisti draugų ir draugių kompanijoje. Vėl susitiksite, kai jis vėl bus puikios formos.

3)    Tau nereiks jo supažindinti su savo mama, be to, ir pati išvengsi susitikimo su jo tėvais. Nebus apsimestinio mandagumo, varginančio bendravimo, kvailų pokalbių.

4)    Neigiamus dalykus, kuriuos patiri būdama meiluže, jis turėtų kompensuoti savo dėmesiu ir dovanomis. Turi teisę to reikalauti.

5)    Tau pačiai visai nebūtina lepinti jo dovanomis. Kam tos papildomos išlaidos, jeigu jis vis tiek negalės nei vienos tavo dovanos parsinešti namo, kad nesukeltų įtarimų.

6)    Jam neturėtų rūpėti, kur ir su kuo tu leidi laiką. Juk nesi jo nuosavybė. Panašius klausimus ir pretenzijas tavo mylimasis tegul išsako savo sutuoktinei.

7)    Dar vienas pliusas tai, kad vedęs vyras jau moka elgtis su moterimis. Ir ne toks jis jau prastas, jei kažkuri iš jų netgi sutiko būti jo žmona.

8)    Tu turi daug laisvo laiko, nes jūsų bendravimas epizodiškas ir jis nespėja tau įkyrėti.

Minusai

1)    Jis dėl tavęs gali palikti žmoną. Tačiau gali ir nepalikti. Pirmu atveju, kada nors gali nutikti taip, kad jūsų meilės avantiūra išaiškės, ir vyras nuspręs skirtis, kad galėtų gyventi su tavimi. Štai čia ir dingsta visa meilė ir aistra. Juk tau visai nesinori su juo gyventi. Tačiau taip nutinka ne itin dažnai. Skyrybos visada yra stresas, kurio vengia bet kuris žmogus. Kaip besibaigtų jūsų meilės istorija, ir pirmas, ir antras variantas turi savo trūkumų.

2)    Nuolatinis pasimatymų laukimas. Nes jūs matotės tik tuomet, kai JIS gali, o ne kada TU nori. Vis dėlto, žmona, vaikai...

3)    Didelė tikimybė, kad jam paskambinti ar parašyti žinutės tu negalėsi. Iš jo šito taip pat nesulauksi, juk jis nenori, kad apie viską sužinotų jo žmona. Tačiau kartais taip norisi, kad jis tau tiesiog paskambintų ir paklaustų, kaip sekasi...

4)    Didžiausias minusas yra jo žmona. Jei manote, jog šis minusas nustelbia visus meilės vedusiam vyrui privalumus, vertėtų paieškoti gyvenimo draugo, kuris niekam nebūtų įsipareigojęs.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kasandra
2010-07-29 16:37:49
Tai ne meilė, o "pirkimo-pardavimo" sandoris: už buvimą kartu jis tau užmoka trumpalaikiais pasimatymais ir pinigais ar dovanomis, o Tu jam už pramogą - vadinkime tai tikruoju vardu - moki savo gyvenimu. Jei vyras ar moteris ieško santykių už šeimos ribų - jis neatsakingas, bailus ir silpnas...
senutė
2009-07-26 22:12:09
Geriausias:
7) ... vedęs vyras jau moka elgtis su moterimis. Ir ne toks jis jau prastas, jei kažkuri iš jų netgi sutiko būti jo žmona."
Veda net visiški nevykėliai, nuteistieji, degradai, bet ... ar jum reikia tokio meilužio?
patyrusi
2009-07-26 21:37:59
Ar čia meilė, jei jam susirgus, jis tau nerūpi?
Ar čia meilė, jei nenori pažinti moters, kuri jį išaugino?
Ar čia meilė, jei būti meiluže yra kančia ir reikia už tai užmokesčio?
Ar čia meilė, jei pati nieko nenori padovanoti?
Ar čia meilė, jei nori tik epizodiško bendravimo?
Straipsnis turi vadintis "Intymūs santykiai su vedusiu: piusai ir minusai".