• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Muša = myli?!  2 

2008-11-08 00:00:00

Muša = myli?!
Eli.lt, "Gamma" nuotr.

Kiek laiko jau kalbama, kad vyras, pakeliantis ranką prieš žmoną, yra niekšas ir iškrypėlis, o problema vis dar aktuali įvairaus turtinio sluoksnio ir socialinės padėties šeimose. Ne visada moteris gali tuoj pat išsiskirti su žiauriu vyru, todėl kai kurios iš mūsų dėl įvairių priežasčių kenčiame tokį gyvenimą. O kitos... imasi iniciatyvos ir išmoksta savigynos būdų, pavyzdžiui, besti alkūne po šonkauliais, lyg fechtuotoja žaibiškai pulti su kočėlu rankoje ar lengvai pliaukštelėti keptuve užpuolikui per pakaušį.

Smalsu, kokią žmonų savivalę kenčia vyrai išsivysčiusiose šalyse, kur pagal ekonomines ir politines jėgas moterys uždirba tiek pat ar net daugiau nei vyrai. Galima įtarti, kad kai kurios šio straipsnio skaitytojos jau turi patirties naudodamos rankas prieš vyrą ar draugą, o kai kurioms dar tik niežti rankas pliaukštelėti "geradariui". Bet kokiu atveju, jeigu jau problema egzistuoja, senų savigynos būdų metodinės rekomendacijos, kaip kovoti su vyru, niekam nepamaišys. Laikantis jų bus mažiau traumų, kova bus efektyvesnė.

Ispanijoje pirmajame kvartale 2005m. į teisėsaugos organus kreipėsi 2480 vyrų su skundais, kad juos nuolat fiziškai kankina jų žmonos ir sugyventinės.

Taisyklingai apkulti vyrą – rimtas reikalas, reikalaujantis patikrintų veiksmų. Spręskite pati.

Pirma, vidutinis vyras yra stipresnis už vidutinę moterį. Jeigu jis jums atsakys tuo pačiu, mažai nepasirodys. Iš kitos pusės, mes, moterys, dažniau nei jie naudojame karštus (keptuvę, puodelį su karšta kava) ir šaltus (knygą, chrestomatinį kočėlą) ginklus.

Antra, jeigu vyras dėl smūgių įsižeis ir nuspręs jus palikti, jam bus paprasčiau nei jum (vyrams visada paprasčiau) susitvarkyti naują, vienišiaus gyvenimą. Bet kartais žaidimas to vertas: kai kurios mano draugės ypatingai tragiškomis jų santykių su mylimu vyru minutėmis nepasibodėjo skelti nestiprius antausius ir, jų tvirtinimu, tai visada išeidavo į naudą. Kaip ir bet kokiem reikale, svarbiausia nepiktnaudžiauti, tai yra neperlenkti lazdos.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
grazuole vasara
2008-11-13 08:51:35
skristu per balkona, jei nors viena karta pakeltu ranka pries mane...
Veronika
2008-11-09 20:13:37
Tai ne meile, turiu vyra is irgi kartais mane muse, bet as radau savyje jegu, jam atsakyti tuo paciu, norejau su jo skisrtis, bet jis buvo pries, jau kaip 7 menesiai kaip jis mane ne musa..as jam daviau aiskiai suprasti, kad vyro-musieko man nereika..