• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neturite ką mylėti? Mylėkite save!  3 

Autorius: www.grozioklubas.lt
2013-02-10 12:30:00

Neturite ką mylėti? Mylėkite save!
flickr.com nuotr.
Artėjant Valentino dienai, visi dažniau pamąstome apie meilę. Žmogus, savo gyvenime dar nesutikęs antrosios pusės, dažniausiai  nuvertina save ir pradedate galvoti : aš negražus, nevertas meilės, kas mane tokį, nevykėlį mylės? Jokių blogų minčių! Artėjanti  meilės dienai Jus ypatingai  turi paskatinti keisti mąstymą.

 

Jūs esate unikalūs. Kiekvienas iš Jūsų. Tikrai turite begalę gerų savybių, kurių kiti Jums pavydi. Galbūt esate gera šeimininkė, galbūt esate labai protingas vyras, o galbūt Jūs tiesiog esate jautrus, pažeidžiamas, dėl to ir liekate nesuprastas? Jei, artėjant Valentino dienai, vis dažniau susimąstote apie tai, kad Jūsų niekas nemyli, ir kad Jūs ko gero nenusipelnėte meilės, nuoširdžiai Jums patariame keiskite mąstymą - įsimylėkite patys save. Kaip Jus gali mylėti kiti, jei Jūs nemylite patys savęs? Keistai skamba? Kaip tai padaryti? Keletas patarimų, kaip jaustis mylimam, ir pagaliau įsimylėti...pradžiai save.

1. Pirmiausiai suvokite, kad tikrai Jus kažkas myli: tėvai, seneliai, galbūt augintinis, o gal Jus slapta įsimylėjęs(-usi) kaimynas(-ė)? Kai jausite, kad esate mylimas, įsimylėti save bus lengviau.

2. Visada būkite apie save geros nuomonės. Mes esame per daug kuklūs. Mums  nejauku, kad esame gražūs, kad skaniai gaminame (juk visi galvos, kad tik prie puodų ir stovime), dažnai mes net negalime dėl savo pasiekimų pasidžiaugti, nes būsime palaikyti nekukliais. Be reikalo. Aukščiau galvą! Esate gražus(-i), nepakartojamas(-i), originalus(-i), ir įspūdingas(-i). Jei labai sunku tuo patikėti, užsirašykite ant popieriaus lapo frazes: aš gražus(-i), aš mylimas(-a). Tą frazę perskaitykite bent penkis kartus dienoje.

3. Lepinkite save! Visais įmanomais būdais:pirkite tik Jums labiausiai patinkančius drabužius, kosmetiką, avalynę, aksesuarus, bent kartą savaitėje apsilankykite grožio salone. Pasidarykite masažą. Lytėjimas gydo sielos žaizdas, ir kompensuoja meilės stygių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
AAA
2010-02-11 11:37:54
As save visada mylejau, niekas man nebus auksciau uz mane pacia, mano norus, todel ir kazkada myletas draugas nera pazeres net graziausia forma patarimo del mano stiliaus, isvaidzos ir pan, mylejo mane tokia, kokia buvau, nes as mylejau save.
plom
2010-02-10 19:10:58
Tiesiog super patarimai!
stalinė lemputė
2010-02-10 18:22:09
Reikės užsirašyt ant lapo ir pasikabint matymoj vietoj :D