• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Saldaus bučinio taisyklės  13 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-10-05 08:04:00

Saldaus bučinio taisyklės
freedigitalphotos.net

Lūpos susilieja, širdys suartėja... Koks neapsakomas jausmas apima vos susiliejus lūpoms... Vos pajutus partnerio artumą ir tikrus jausmus. Norite nustebinti savo mylimąjį dangišku bučiniu? Pasinaudokite šiomis taisyklėmis:


1. Nebijokite parodyti savo jausmų. Juk pagrindinė bučinio paskirtis ir yra – parodyti meilę ir gilius jausmus.


2. Intymi aplinka. Bučiniui, o ypač pirmajam, labai svarbi aplinka. Bučiniams puikiai tinka gamta, apžvalgos aikštelė, parkas... Sutikite, jaukumo ir romantikos mažai bus, jei bučiuositės autobusų stotelėje, parduotuvėje ar turguje.


3. Malonus burnos kvapas. Jei kompleksuojate dėl nemalonaus burnos kvapo, būtinai su savimi turėkite mėtinių pastilių, kramtomosios gumos arba vaisių.


4. Alavinio kareivėlio poza. Ji draudžiama bučinio metu. Kai bučiuojatės, atsipalaiduokite ir suteikite laisvę judesiams: lieskite partnerio plaukus, skruostus, kaklą, nugarą, liemenį, susikibkite rankomis.


5. Švelnūs žodžiai. Bučinio metu pasakykite savo partneriui ką nors malonaus.


6. Minkštos lūpos. Bučinio metu atpalaiduokite lūpas, prieš bučinį sudrėkinkite jas lūpų blizgiu ar vazelinu, kad bučinys būtų slidesnis ir malonesnis.


7. Neišsižiokite. Bučinio metu nesistenkite kuo daugiau apžioti partnerio lūpų, praverkite jas subtiliai, stebėkite partnerio veiksmus.


8. Prancūziškas bučinys – tai meilė, aistra, draugiškumas, gundymas, viliojimas ir švelnumas viename. Nesistenkite liežuviu kapoti malkų ir valyti partnerio tarpdančių – liežuvis, prancūziško bučinio metu, turi būti minkštas ir šokti smagų šokį partnerio burnoje.


9. Jaudina: švelnus partnerio lūpų kramtymas, kuždesiai į ausį, ausų spenelių lyžtelėjimas ir plaukų lietimas.


10. Akys. Nepamirškite prieš bučinį ir po jo žiūrėti partneriui į akis. Švelnus ir mylintis žvilgsnis atleidžia viską.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Irena
2012-04-06 23:50:22
Skirmante tai matyt paaugle 10-12 mete, o Berta niekada nesibuciavo su tikrai mylimu zmogumi.
Karina***
2012-03-26 09:24:24
Saunus straipsnis :) Kaip ir Linai uzejo noras isbuciuoti savo mylimaji :)*** skubu skambint ir tartis del susitikimo :)
Ruta
2012-03-15 16:31:01
Buciniai, yra svarbus dalykas gyvenime, nes jais isreiskiame graziausius jausmus. o kas sako kad cia fuj ar meiles nera, ko gero yra VAIKAI ir to dar nesupranta... saldziu bucinuku ir meiles jums ;)*