• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stipraus įsimylėjimo klaidos  1 

2007-05-08 00:00:00

Stipraus įsimylėjimo klaidos
"Gamma" nuotr.

Tu šypsaisi praeiviams, nuolatos kraipaisi prieš veidrodį ir bijai gaminti valgį, kad nepersūdytum. Juk tu įsimylėjusi. Ir visos tavo mintys tik apie jį. Tavęs laukia puiki ateitis. Tik nepamiršk ankstesnės savo ir kitų žmonių patirties – kad šįkart tikrai viskas būtų taip, kaip tu svajoji.

Kas tai yra įsimylėjimas?

Įsimylėjėliai tiesiogine ta žodžio prasme "iš meilės pameta galvas". Tai patvirtino neseniai atlikti moksliniai tyrimai, kuriuos vykdė Milano universiteto biochemikai. Mokslininkai pastebėjo, jog įsimylėjėlių kraujyje žymiai sumažėja baltymo, kuris aktyvina ryšį tarp nervinių ląstelių, kiekis. Dėl šios priežasties visos žmogaus reakcijos sulėtėja. Biochemikų atradimą patvirtino ir psichologai: jų nuomone, įsimylėjėlių elgesys, ypač įsimylėjimo pradžioje, prilygsta neurastenikų (žmonių, kurių nervinė sistema yra nusilpusi) elgesiui. Tiesa, vėliau psichinis žmogaus balansas grįžta į normos ribas.

Psichologiniu požiūriu, įsimylėjimas mažai kuo skiriasi nuo bet kokios kitos įkyrios idėjos. Pavyzdžiui, tau krito į akį itin madinga ir labai brangi rankinė. Ji nuolat stovi tau prieš akis. Kur tu bebūtum, jei kas nors iš praeivių ją turi, tu pirmiausia ją ir pastebi. Po kurio laiko tau jau atrodo, kad "ją turi visi, išskyrus tave".
Įsimylėjimas – tai ne pirmasis meilės etapas, o savarankiškas jausmas. Jų abiejų vystymasis ir eiga vyksta pagal savus principus, tik iš išorės šie jausmai atrodo panašūs vienas į kitą. Kur kas daugiau atvejų, kai įsimylėjimas nepereina į meilę, nei kad pereina. Be to, meilė gali atsirasti ir be įsimylėjimo.

Mokykimės iš klaidų

Štai dažniausios klaidos, kurias mes darome, kai stipriai įsimylime:

1. Atvira knyga

Tu imi rašyti jam sms"us apie tai, kaip velniškai jo pasiilgai, vos jis spėjo nueiti nuo tavęs šimtą metrų. Jei kas nors įdomaus tau nutinka, tu papasakoji būtent jam. Jo telefonas netyla nuo tavo skambučių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Gairės: Erikas Fromas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
iki asaru
2008-08-14 11:29:13
tikra tiesa, kai skaiciau smagiai pasijuokiau ..
alaus negeriau , tokios muzikos niekad neklausiau, tokia atvira niekam nebuvau, ir niekada nebuvo tokio pasitikejimo savimi ir pritrukdavo jegu nuversti kalnus darbu, kaip kad darau dabar (ir del to esu laiminga)..o ta atsiradusi iniciatyva manyje po tokio straipsnio linksmai atrodo :) bet kas zaviausia kad vyksta mainai ir vyrai perima sio to is moteriskiu, aaa! taip tik dar labiau mylet juos norisi ;D gera buti isimylejusiai