• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tai ko gi nori moterys?

Autorius: balsas.lt
2012-12-06 02:00:00

Tai ko gi nori moterys?
jupiterimages.com nuotr.
Ar ne per daug kartais norime iš savo mylimųjų? Yra žmogus, kuris kiekvieną dieną – šalia tavęs, myli tave tokią, kokia esi, o tu lankstai pirštelius ir vardini draugėms tai, kas tau jame nepatinka, ko jame trūksta, ir ką norėtum, jog jis turėtų.

Nereikalauk iš jo neįmanomo – tada neteks nusivilti. Sunkus reikalas – bandyti pakeisti suaugusį žmogų.

Bet visgi, ar daug reikia merginai? Tiktai tikėjimo, jog ji turi į ką atsiremti, jog pasaulis nesugrius, kol šalia jos yra mylimas žmogus. Jai reikia jausti, jog šioje žemėje vaikšto žmogus, kuriam ne vis viena, ar su ja viskas gerai.

Vyrai skundžiasi, jog merginos su jais elgiasi kaip „prekybininkės“, jog rinkdamasi tarp skurdaus ir turtingo, ji pasirinks antrąjį. Neneigsiu šio fakto, nes iš tikrųjų vyro materialinis stabilumas daro jį patrauklesniu merginos akyse. Ir tame nėra nieko blogo. Aišku, pinigai – nėra pagrindinė vyro vertybė. Svarbu tai, jog vyras sugebėtų užsidirbti!

Ar jis pasiruošęs galvoti apie ateitį ir stengtis, suvokdamas – jog tai svarbu planuojant sukurti šeimą, net jei moteris yra finansiškai nepriklausoma? Ar jam užtenka tik to, jog kišenėje pas jį guli dvidešimties litų kupiūra cigaretėms ir alui, o tai, kas bus rytoj – jam nerūpi. Anksčiau ar vėliau atsiras vaikai, kuriems labai svarbu parodyti, jog tėvas sugeba prisiimti atsakomybę.

Va apie ką galvoja merginos! Aišku, yra tokių karalaičių, kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo be nutrijų kailinukų ir deimantų, bet tai jau kita istorija... Mes kalbame apie sveikus santykius, kuriuose yra meilė ir pagarba žmogui, o ne pinigams.

Visi turi savo ribą arba logišką minimumą. Jei norisi visko ir iš karto, ir visam laikui, tai geriau pasiruošti iš anksto ir kreiptis į kelionių agentūrą prašant apmokėti visą kelionę į rojų, imant bilietą tik į vieną pusę. Juk tik ten visi viskuo patenkinti, aplinkui gėlės ir saulėta, t.y. viskas idealu.

Nors, kas žino, aš asmeniškai ten nebuvau ir kol kas nesiruošiu. Mane tenkina mano žemiškas gyvenimas, mano žemiškas vaikinas, kuris tvirtai mane apsikabina naktį ir savaitgaliais vedasi į kiną!

Tad ar daug reikia, kad būtum laimingas/-a?


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus