• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tu, Jis ir keturios stichijos  2 

Autorius: Astromeridian.ru
2010-04-20 16:01:00

Tu, Jis ir keturios stichijos
Jupiterimages nuotr.
Jei nori, kad pasimatymas praeitų sklandžiai, jei dedi į jį daug vilčių – pasitelk į pagalbą 4 stichijas, kurios pažadins ne tik Jo jausmingumą, bet ir sukurs optimalias sąlygas jūsų bendrai ateičiai.

Pasimatymas tavo namuose. Kaip sukurti jam palankiausią aplinką?

Tegul ugnis pažadina Jo instinktus

Net jei pasimatymas ir vyks tavo namuose, negali palikti savo išrinktojo nuošaly, jis taip pat turi būti ne svečias, o aktyvus dalyvis. Laimė, jam kaip tik yra tinkamas užsiėmimas, kuris visais laikais būdavo vyrų pareiga. Net jei tavo namuose ir nėra krosnies ar židinio, tikrai gali sukurti jo iliuziją: prie veidrodžio sustatyk daug žvakių (veidrodis sustiprins jų energiją) ir paragink mylimąjį jas uždegti. Akimirką, kai vyras liepsną nuo degtuko (žiebtuvėlio) perduoda žvakės deglui, jo pasąmonėje atgyja protėvių patirtis, primindama, kad jis yra stiprus, bebaimis, galintis saugoti ir ginti savo moterį nuo tamsos ir šalčio.

Tegul vanduo pažadina jausmus

Be abejo, tokie gėrimai, kaip šampanas, raudonasis vynas ar martinis – puikus vandens stichijos pakaitalas per pasimatymą. Būtent šokoladas ir šampanas suteikia pasimatymui romantikos, perkelia ją iš emocinio pasitenkinimo į biocheminių procesų lygmenį organizme. Įrodyta, kad medžiagos, esančios juodajame šokolade, gali pakelti moters libido, o šampane esantys cheminiai junginiai padidina testosterono koncentraciją tiek vyro, tiek moters organizme. Tereikia vienos-dviejų taurių kad vakaras taptų išties nepamirštamu.

Tegul ant stalo bus gėlių

Gėlės papuošia kiekvieną romantišką pasimatymą. Būtent jos užtikrins jūsų santykių stabilumą, tai idealus Žemės stichijos simbolis. Be abejo, moterims patinka gauti gėlių, ypač puokščių nuo mylimo vyro. Pasąmonėje kiekviena moteris jaučia, kad gėlės – tai vyro jausmų jai stabilumas. Deja, vyrai kartais nesuvokia, kam moterims puokštė, kurią jau po keleto dienų teks išmesti. Vyriškai logikai priimtinesnis variantas – gyva gėlė vazonėlyje. O jūsų pasimatymui ne taip svarbu, ar matomoje vietoje bus pamerkta gėlių puokštė, ar padėtas vazonas su kambariniu augalu – svarbiausia kad gėlių apskritai būtų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
geras
2010-04-22 17:03:53
protingai pasakyta pritariu ;DD
888
2010-04-20 16:21:09
o jis kaip pirmykstis zmogus tik isdulkins ja pasinaudojes proga ir trauks pas kita...va ir visos pastangu pasekmes.