• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tyrimas: Jis vedęs ar ne?  1 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-04-20 08:00:00

Tyrimas: Jis vedęs ar ne?
jupiterimages.com nuotr.

Šiais laikais vestuvinio žiedo nebuvimas ant piršto reiškia tik vestuvinio žiedo nebuvimą. Nustatyti, ar vyras turi pastovią gyvenimo pakeleivę, teks pagal kitus, antrinius, požymius. Daugelis vyrų linkę nemūvėti vestuvinių žiedų ne tik karštu metu laiku. Kartais įsimylėjeliai nepastebi ne tik laiko, bet ir kitų akivaizdžių dalykų. Kol mumyse kalba jausmai, mes esame pasiryžę įvairiais būdais pateisinti „keistenybes“ vyro elgesyje. Ypatingų požymių pas „vedusius“ vyrus, praktiškai, neliko – išorinis švelnumas, be kita ko, kaip ir piniginės storis ar antspaudo pase nebuvimas – ne rodiklis. Atidžiai išanalizuokite čia pateiktus punktus. Kartais jie gali pasirodyti ne banaliu sutapimu, bet tendencija. Netgi jei jūsų išrinkatsis teiks kažkokius „pagrįstus“ pasiaiškinimus, jus vistiek turite būti budri ir pamąstyti – ką nuo jūsų slepia vyras. Žmoną? Šeimą? O gal net teistumą?


1. Nepaisant to, jog yra gausybė pramogų, keistai nutinka, jog jus susitinkate tik jūsų namuose ir niekur kitur. Jūsų bendravimas tuoj pavirs tiesąija, išvesta tarp dviejų taškų, kur vienastaškas – tai jus, o antras – tai jūsų vyriškis. Jis kategoriškai atsisako jus supažindinti su savo draugais ir giminėmis. Kaip elgtis? „Netikėtai“ pasiūlykite vyriškiui „nuvykti į jo namus“ ir stebėkite jo reakciją.


2. „Telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų“ – jus šitą frazę girdite kasdien, kai tik bandote paskambinti mylimajam vakarais. Jis visada skambina pirmas, o jei jus pati bandote tai padaryti, susidaro įspūdis, kad jis negali su jumis kalbėti. Kaip elgtis tokiu atveju? – raskite momentą, kai jis be priežiūros paliks mobilųjį telefoną ir paskambinkite, kad pamatytumėte kas atsiras ekrane. Taip galima sužinoti daug įdomaus apie save: a) Jus nematomas žmogus ir jūsų numerio išvis nėra adresų knygelėje b) jus iš viso ne žmogus, o plovykla, parduotuvė, servizas c) jūsų vardas Antanas arba Vaidotas. Laikas daryti išvadas!

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
na
2014-09-12 14:54:15
tai, kad ir miegodavo kas antra nakti, ir su draugais kaikuriais supazindino. Bet pasirodo vedes. Bliamba nesuprantu tu vyru nors tu ka. Kam taip elgtis? Kam meluoti ir griauti kitu zmoniu gyvenimus?