• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrai myli kitaip (I dalis)  1 

Autorius: Žilvinas Jogėla
2010-07-26 09:00:00

Vyrai myli kitaip (I dalis)
Jupiterimages.com nuotr.

Sunkiausia šiam pasaulyje išreikšti begalinę moters meilę. Ji nuoširdi ir užjaučianti, kantri ir pamokanti, dosni ir saldi. Besąlyginė. Tikra.

Jeigu jūs esate jos vyras, ji pereis vandenį ir kalnus dėl jūsų, nesvarbu kokius beprotiškus dalykus padarėte ar pasakėte, nesvarbu kiek jai prireiks laiko ir pastangų. Jei jūs esate jos vyras, ji jus padrąsina kai nesiseka, laiko jums už rankos kai sergate, palaiko jus nepaisant to, kad pasielgėte netinkamai.

Tokia yra moters meilė - jai negalioja laiko, logikos dėsniai. Ji nepaiso netinkamų aplinkybių. Tačiau vyrų meilė yra kitokia ir būtent šiame straipsnyje norime pristatyti tris bruožus, pagal kuriuos galima atskirti vyro meilę.

Remiamės nuostabia Styvo Harvėjaus (Steve Harvey) parašyta knyga “Ko nori vyrai”, kurią išleido “Alma Littera” leidykla.

Vyrų meilė kitokia

Paklauskite bet kurios moters, kokios meilės ji nori iš vyro. Atsakymas bus maždaug toks:

“Aš noriu įsiklausančio ir protingo, linksmo ir romantiško, jautraus ir gerų manierų, ir, visų svarbiausia, palaikančio. Noriu, kad jis žiūrėtų man į akis ir sakytų, kad aš graži. Noriu, kad jis verktų, kai kas nors susižeidžia, kuris myli vaikus ir gyvūnus, kuris susiplauna lėkštes nepasakytas. Ir jeigu jis dar turėtų nuostabų kūną ir daug pinigų ir gražius batus be įbrėžimų, tuomet būtų puiku.”

Deja, teks konstatuoti iš anksto, kad tikėtis tokios meilės iš vaikino, tokios tobulybės yra nerealu. Tokia meilė neegzistuoja jokiais būdais. Todėl, kad vyrai myli kitaip.

Nesupraskite neteisingai: nesakau, kad mes apskritai nemylime. Mes mylime, tačiau mūsų meilė yra kitokia - paprastesnė, tiesmukiškesnė. Noriu pasakyti, kad vaikinas, kuris tave myli tikriausiai neskambins tau kas pusę valandos pasakyti, kad tave myli.

Jeigu suprasite kaip vyrai išreiškia meilę, galėsite išsiaiškinti ar prieš jus stovintis vyras jus iš tiesų myli ir pasiruošęs viską dėl jūsų atiduoti. Kaip sužinoti ar tave vyras myli? Paprastai: jis daro tris toliau išvardytus dalykus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
adria
2010-07-27 00:24:39
Ne visa ,nebūtinai ,tik po trijų mėnesių draugystės vyras pristatinės merginą ,kaip žmoną ,reik ilgiau pradraugauti ,kad žinotum ,kad čia jau bus žmona.Trys mėnesiai per trumpas laiko tarpas viską suprasti.