• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 ėjimai jam suvilioti  2 

Autorius: Bazilė
2010-03-01 15:30:00

5 ėjimai jam suvilioti
jupiterimages nuotr.
Lemtingos moterys filmuose vyrus kaip šiltą vilną suvysto akimirksniu. Sakysi, tai – tik filmas? Galbūt. Bet tikriausiai ne kartą ir gyvenime esi susidūrusi su moterų gebėjimu, atrodytų, vos per keletą sekundžių prie savo kojų paguldyti pasirinktą auką. Kas tai? Burtai? Feromonai? O gal stebuklinga žvilgsnio galia?

Sakoma, kad vyrą nusitepti į lovą visai nesunku – sužinojęs apie tokį tavo troškimą jis pats noriai ten gulasi. Bet vis dėlto kai realiai prisireikia suvilioti tą, kuris patraukė dėmesį, daugumai paprastų moterų kyla nemenkų keblumų. Kaip tai padaryti pakankamai subtiliai, bet kartu ir nepaliekant erdvės dvejonėms?

Štai 5 laiko ir moterų patikrintų būdai, kurių veiksmingumas artimas šimtui procentų!

1. Kerintis žvilgsnis. Žiūrėk jam į akis. Neįsistebeilyk, nesek kiekvieno jo žingsnio. Tiesiog kuo dažniau stenkis pagauti jo žvilgsnį, o pagavusi neskubėk droviai nusisukti. Užlaikyk žvilgsnį keletą sekundžių. Jei jis šyptelėjo – atsakyk šypsena, jei ne – pakartojusi žvilgsnio pagavimo triuką dar keletą kartų gali pirmoji jam nusišypsoti. Pastaba nedrąsiosioms: jei šitaip flirtuoti trukdo baimė, kad vyrukas prieis ir įžųliai užklaus, ko iš jo nori, turėk omeny, jog visada turi atsarginį variantą: „atsiprašau, pasirodei man kažkur matytas“.

2. Prisilietimas. Praeidama pro savo aistros objektą tarsi netyčia prisiliesk. Sausakimšame klube prasilenkdama gali rankomis paliesti jo pečius ar nugarą, erdvesnėje vietoje užteks praeinant arti palytėti jį šalikėlio, per petį permestos striukės kraštu. Vadink tai kaip nori – meilės magija ar dviejų biolaukų susikirtimu. Bet jei iki šiol jis į tave nė nežvilgtelėjo – prisilietimas vis dėlto turėtų sužadinti jo susidomėjimą. O jei jau spėjote apsikeisti ir gundančiais žvilgsniais – šis triukas taps antrąja užuomina jam, kad metas veikti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Visarijonas Kristus Atėjo!
2010-04-21 08:07:15
Reikia dvasiškai vystytis. Kaip padaryti tai parašyta Paskutiniajame Testamente.

Taikos ir laimės!
BITUTE
2010-04-13 01:40:09
o KA daryt jei JIS elgiasi SU manim fantastiskai GRAZIAI OI KI TOKIU KUNISKUMU *NIEKAIP...p.S MAN JAU ATSIBOSTA AR JAU ATSIBODO.mane poperkunais tai ziauriai ziauriai UKNISAAA....