• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 merginų flirto ženklai  2 

Autorius: Donatas Minkevičius, balsas.lt
2010-01-11 08:00:00

7 merginų flirto ženklai
jupiterimages.com nuotr.

Kai kurie ekspertai sako, jog 90 procentų bendravimo proceso sudaro kūno kalba. Ja mes siunčiame nežodinius signalus tiek tiems, kurie mums patinka, tiek tiems, kurie nėra mums patrauklūs. Jei suprasite kūno kalbos signalus, žinosite, ar kažkas su jumis flirtuoja.

Nesvarbu, ar jūs pirmą kart pasimatyme, ar kelis metus vedę, bet šios pagrindinės 7 flirto taisyklės padės jums tinkamai iššifruoti meilės signalus.

7 flirto ženklai:

1. Pakelti antakiai. Tyrimai rodo, kad pasirodžius potencialiam partneriui, susidomėjusi pusė nejuntamai pakelia antakius arba vieną jų.

2. Akių kontaktas. Jei ji ne tik išlaiko akių kontaktą, bet tai daro pakankamai ilgą laiką, galite drąsiai manyti, jog tai kažką reiškia! Net jei esate kitame kambario gale – reguliariai pastebimas įsmeigtas žvilgsnis yra ryškus flirto ženklas.

3. Moterų žaismas su plaukais. Moterys visada žaidžia su plaukas. Jūs turbūt jau matėte tai ne tik gyvenime, bet ir filmuose. Viename iš jų, Cameron Diaz žaidė su plaukais netgi tada, kai jie buvo tokie trumpi, kaip kad ir barmeno, kuriuo ji susidomėjo. Taigi, jeigu bendraujant su mergina pastebite šį neverbalinį ženklą, būkite tikri – ji jums neabejinga!

4. Žaidimai su papuošalais. Signalai iš vyro skatina jas žaisti su papuošalais: auskarais, papildomais pakabučiais. Vyrai paprastai žaidžia su kaklaraiščiais ir kišenių turiniu.

5. Polinkio ženklas. Jei pašnekovė yra pakankamai arti, ji duoda suvokti, kad norėtų būti dar arčiau. Dažnai šis ženklas yra netinkamai suvokiamas.

6. Juokas.
Jūs juokiatės iš jos „pajuokavimų“, nesvarbu kokie nejuokingi jie yra? Tai vienas iš flirto ir simpatijos ženklų. Patartina tuo nepiktnaudžiauti. Merginos greitai supras, kad juokiatės tik iš mandagumo. Supratusios gali pasijusti nepatogiai.

7. Lengvi prisilietimai. Tai labai atviri flirto ženklai. Lengvas mergino rankos, kelio ar peties lietimas rodo susidomėjimą. Tai neverbalinis ženklas rodantis, kad jūs esate atviras ir draugiškas. Jeigu ji leidžiasi būti liečiama ar net atsako tuo pačiu, - turite didelių šansų. Tuo tarpu, jeigu ji jus švelniai atstumia – tai dar nereiškia, kad esate jai neįdomus. Galbūt artimesniam ryšiui dar tiesiog per anksti.
 
Gairės: Cameron Diaz


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kates
2010-01-12 21:53:56
ne tau vienai:) antakius kiloti man patiko vaipantis pries veidrodi, kai nuotaikos nebuna, kazkaip teigiamai veikia mimiku kraipymas:), bet kad tai darau nevalingai pastebejo mano drauges ir karta vaikinas replika numete, po tu sykiu ir as pati emiau demesi atkreipti, bet cia rasoma, kad tik susidomejus toks antakiu "elgesys" atsaranda, mano atveju netik, priesingai kai galvoju kokia kiaulyste arba kritiskai vertinu tiek vyrisos tiek moteriskos lyties isvaizda antakiai "durniuoja"
Julia
2010-01-12 11:47:58
Vat su antakiais taip man taip buna , pati pastebiu kad taip darau ;D