• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

7 požymiai, kad mergina flirtuoja  8 

Autorius: ERONEWS, freedigitalphotos.net
2014-01-07 18:00:00

7 požymiai, kad mergina flirtuoja
Ji atvirai gestikuliuoja
 Žiupsnelis patarimų tiems vyrukams, kurie nesusigaudo, kada mergina siunčia jiems seksualinius signalus, o kada tiesiog draugiškus gestus. Ne paslaptis, kad dauguma vyrų, pabendravę su patrauklia mergina, sutrinka: ji buvo su manimi tik mandagi ir maloni ar flirtavo?  Kai vyrai gauna įvairių signalų ir nesugeba jų atpažinti, jiems tampa sunku suprasti, kas vyksta.

Yra keli pagrindiniai flirto signalai, kurie pasufleruos jums, kad mergina jumis susidomėjo. Todėl nepraleiskite nė vieno, kai bendraujate su bet kuria mergina.

1. Ji „šaudo“ akelėmis


Jei pastebėsi netikėtai jos mestą žvilgsnį į tave, nėra jokių abejonių, kad ji taip „šaudydama“ akelėmis nori artimiau su tavimi pabendrauti.

2. Ji žiūri tiesiai į tave

Iki tol, kol tu prieisi prie merginos, ji gali tiesiai žiūrėti į tave ir sulaikyti žvilgsnį. Gal net tau šypsotis.

3. Ji atvirai gestikuliuoja

Тu pastebėsi tai, kai prieisi prie jos ir pradėsi kalbėti. Kūno kalba gali daug ką pasakyti. Jos rankos bus delnais į viršų, o akys vis kryps į tavo pusę.

4. Ji daro viską, kad tik gerai atrodytų tavo akyse

Jei mergina  pastebės tavo susidomėjimą ir pati ims tavimi domėtis, ji darys viską, kad tik geriau atrodytų. Ji gali pasitaisyti plaukus ar makiažą, drabužius. Paprastai tai daroma nesąmoningai, bet tai – išskirtinis ženklas, kad ji flirtuoja su tavimi ir nori patikti.

5. Ji prisėda arčiau tavęs

Tai atviras signalas, kad ji flirtuoja, kai pokalbio metu stovi ar sėdi labai arti tavęs. Ji net gali prislopinti balsą, kad tu atsisėstum arčiau ir kad tarp jųdviejų atsirastų  intymi aplinka.

6. Ji perbraukia per savo plaukus

Arba pokalbio metu „netyčia“ prisiliečia prie tavo rankos plaštakos, piršto ar net kaklo. Tai – ryškus ženklas, kad ji tave „kabina“.

7. Jos žvilgsnis klaidžioja po tavo veidą

Bene pagrindinis ir pats teisingiausias flirto signalas – jos žvilgsnis, slenkantis nuo akių į lūpas ir atvirkščiai. Tai – ganėtinai klasikinis flirto būdas, kurio jokiu būdu nereikėtų ignoruoti. Jei tai pastebėsi, gali būti tikras, kad ji norėtų pabučiuoti tave. Neabejojame, kad ilgainiui išmoksi atpažinti tuos ir kitus signalus, kuriuos siunčia merginos, susidomėjusios tavimi. Jei suprasi šituos ženklus, tai suteiks tau galimybę nieko nelaukiant atakuoti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Anuprekas
2013-03-05 16:16:32
Kai nueinu į bažnyčią matau, kaip koketuoja mano moteris... ir dar su kuo?
neesme
2013-02-26 16:56:31
tikra nesamone
Ligi
2013-02-21 17:48:27
NESAMONE! Tai tik draugisko elgesio faktai.