• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aistros dozę suteiks kurortinis romanas  5 

2008-06-29 00:00:00

Aistros dozę suteiks kurortinis romanas
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Vasarą dažniausiai važiuojame atostogauti prie jūros. Prieš kelionę perkamės naujus maudymosi kostiumėlius, renkamės madingą garderobą, stengiamės numesti keletą nereikalingų kilogramų ir atsikratyti celiulito. Negi taip ruošiamės tik tam, kad įdegtume pliaže? Ne viena iš mūsų per atostogas tikisi malonios pažinties, neužmirštamų įspūdžių ir ... galbūt, aistringo romano!

Kaitri saulė ir pajūrio vėjas mus daro ne tik patrauklesnėmis, bet ir verčia prarasti sveiką protą ir elgtis neapgalvotai ir valiūkiškai. Kai kurios moterys tikisi, kad kurortinis romanas peraugs į rimtus ir ilgalaikius santykius, kuriuos vainikuos šventinis šampanas ir vestuvinė suknelė. Ir kuomet taip neatsitinka, vietoj saldžių ir malonių atostogų prisiminimų lieka liūdesys, ašaros ar depresija.

Viskas gali būti kur kas maloniau, jei nekursite iliuzijų. Kurortinis romanas – tai galimybė per 2 savaites nugyventi mažą gyvenimą su koncentruota romantikos ir aistros doze. Juk jūs ir jūsų išrinktasis esate pailsėję, jūsų nekankina mintys apie darbą, neslegia buities rūpesčiai, nekuriate ateities planų, tiesiog atsipalaiduojate ir mėgaujatės gyvenimo akimirka. Būdama kurorte jūs tampate dar patrauklesne: atrodote labiau švytinti, dažniau šypsotės, daugiau flirtuojate. Taigi ir vyrų dėmesio netrūksta. Viskas priklauso tik nuo jūsų: kokį partnerį išsirinksite ir ką jums suteiks kurortinis romanas.

Visus kurortinį romaną užmegzti bandančius vyrus galima pabandyti suklasifikuoti į keletą tipų, tuomet jums bus lengviau neapsirikti pasirenkant.

Aborigenas

Jis visada atsargoje turi keletą banalių komplimentų, kuriuos žarsto kiekvienai turistei – o gal suveiks? Atminkite, kad vietiniams gyventojams vasara – uždarbio sezonas ir „derliaus nuėmimas“, tik ne vaisių, o moterų, kuriomis po to galima pasigirti prieš draugus. Iš tokio vyro galite nesitikėti ilgų pasivaikščiojimų mėnesienoje, saulės pasitikimo prie jūros, gėlių puokščių ar šampano. Daugiausia ko galite sulaukti – stipraus alkoholinio kokteilio, kad kuo greičiau atsipalaiduotumėte ir pasiduotumėte jo kerams. O sekančią dieną jį jau išvysite besivaikantį kitą paplūdimio gražuolę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mėlynakė-juodaplaukė
2008-07-09 12:40:40
mielai kokį neįpareigojantį romaną patirt norėčiau...visai smagu būtų:)
mergyte
2008-07-05 17:39:36
naivuoliai berniukai ne visos pasiraso kurortiniams romanams:)nors nepamirskim kad ne tik vyrai bet ir moterys vienos atostogauja ir istekejusios :P
mukas
2008-07-02 17:28:18
as turbut aborigenas... (palangishkis)