• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie ką pasakoja vyro butas?  3 

Autorius: Pagal woman.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-05-07 09:00:00

Apie ką pasakoja vyro butas?
jupiterimages.com nuotr.
Vyras, kuris jums labai patinka, klausia kur važiuoti — pas jį, ar pas jus? Pavaizduokite, kad neįtariate apie galimą jo manipuliaciją ir pasirinkite pirmąjį variantą. Išgirdęs jūsų: "žinoma, kad taip", jis nusimins, susinervins ir, galimas variantas, ims keisti maršrutą. Geriausiu atveju — pas jį namie betvarkė, o blogiausiu — jo žmona. Aptarkime malonesnį variantą — jus pirmą kartą peržengiate jo namų slenkstį. Dairotės į šalis ir apžvelgiate aplinką, kurioje atsidūrėte.

Interjeras
Panašu, kad jus patekote į madų žurnalo puslapį? Viskas taip prabangu, apgalvota ir, atrodo, kad tai penkių žvaigždučių viešbučio numeris. Jei atrodo, kad idealiai apstatytame bute niekas negyvena, jame nėra šeimininko asmenybės antspaudų, būkite pasiruošusi, kad tokie pat "bejausmiai" bus ir santykiai.Tokių namų valdytojas paskambins jums tik tuo atveju, jei nuobodžiaus, o į jūsų jausmus, emocijas ir norus, greičiausiai, nusispjaus.

Jis neblogai uždirba, bet jo butas primena studentų bendrabučio kambarį? Jums atiteko Piteris Penas, kuris savo viduje visiškai nenori būti suaugusiu. Gerai tai ar blogai, priklauso išskirtinai nuo Jūsų pasaulėžiūros bei asmenybės. Moteris, kurios motinystės instinktas stipriai išreikštas ir nuolat nori kuo nors rūpintis, bus tinkama pora vyrui, kuris visą gyvenimą bus kūdikiu.

  Patogus, be ypatingų dizainerio patarimų butas, paprastai, priklauso vyrui, kuris lengvai ir su malonumu įsileidžia į savo gyvenimą ir butą naujus žmones. 

Foteliai, kėdės, TV
Idealaus vyro baldai, skirti sėdėjimui išdėstyti ne per daug arti ir ne per daug toli viena nuo kitos. Atkreipkite dėmesį kokią vietą užima televizorius arba kompiuteris. Jei jie "cariškai" išsidėstę viduryje kambario, kavalierius pirmumą teiks bendravimui su ta dėže. O jei šis agregatas nustumtas į šalį? Greičiausiai jam ypač rūpi bendravimas su žmogumi. Realiu.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Edmundas
2010-06-27 19:16:28
RUTA, lietuviškai išmok rašyt, o tada apsišik stačia.
Ruta
2010-05-07 13:50:32
Kas per berastis sita straipsni rase??? Redakcija turetu gedytis tokiu darbuotoju ir kuo greiciau stengtis ju nusikratyti.
AAA
2010-05-07 12:44:54
skaitydama apie interjera, kuris tiktu zurnalo puslapiams, o namai atrodo taip, lyg juose niekas negyventu, susimasciau, kiek daug cia tiesos, bet ne apie kazkoki bica, o apie mane pacia...reikes bent viena gele isigyt :D