• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar mokate bučiuotis?  9 

2008-10-13 00:00:00

Ar mokate bučiuotis?
Taip, taip, neseilioti partnerio lūpų, ausų ir visa kita, nepalikti mėlynių, nesikandžioti, nekalenti dantimis į dantis, bet bučiuotis?

Jei ne, jūsų laukia kelios pamokėlės.

1. Vakuuminis bučinys

Įsisiurbiama į partnerės lūpas, lyg bandytum ištraukti ne tik sielą, bet ir visus vidurius. Toks bučinukas neturi trukti ilgai. Neatitrauk savo lūpų staiga, antraip atrodys, kad netoliese iššovė šampano butelis.

2. Drugelis

Prikišk savo blakstienas prie mylimosios skruosto, paskui lėtai užsimerk ir atsimerk, kad blakstienos vos vos paliestų jos odą. Jei viską darysi teisingai, jos širdelė plaks į taktą tavo blakstienų virpčiojimui, jei ne, ją apims jausmas, kad persekioja įkyri musė.

3. Ausies spenelio glamonėjimas

Gana rizikingas eksperimentas. Ausis - ne tik erogeninė zona, ji dar ir puikiai gaudo visokius garsus. Taigi netinkamai elgiantis ji gali išgirsti ne rojaus muziką, kurią, kaip manai, skleidi, bet kažką panašaus į vandens gurgėjimą tualete.

4. Šnekamasis bučinys

Jis buvo itin populiarus valdant Prancūzijos karaliui Liudvikui XV. Įsimylėjėliai prisispausdavo vienas prie kito lūpomis ir kuždėdavo komplimentus, eilėraščius, madrigalus.

Burna - labai jautrus organas, tad rekomenduojama prieš praktikuojant šį būdą gerai išsivalyti dantis, nerūkyti, net negerti, nevalgyti silkės, česnako ir pan.

5. Šnipo bučinys

Jį praktikuoja vien merginos, norėdamos sužinoti, ar nesi įkaušęs, ar iš vakaro negėrei, ar nekvepi svetimais kvepalais ir pan.

6. Rankos bučiavimas

Tai istorinis ir pats galantiškiausias bučinys, kuris priverčia virpėti net didžiausią kurtizanę. Technika be galo subtili, reikalaujanti betarpiškumo ir protingos (bent jau nekvailos) veido išraiškos. Tiesiog privalai pasilenkti iki jos rankutės, o ne kelti ją prie savo lūpų. Tai leistina tik jei vyrukas gerokai vyresnis už savo draugę.

7. Automobilininko bučinys

Nepastebimai seki savo mylimosios automobilį ir tą akimirką, kai ji pradeda stabdyti užsidegus raudonam šviesoforo signalui, švelniai bumpteli jai į užpakalinį buferį. Jos širdelė apmiršta iš baimės ir susijaudinimo, ir kaip tik tą akimirką jos automobilio lange pasirodo tavo besišypsanti fizionomija.

Aišku, neprošal įsitikinti, kad automobilis tikrai priklauso draugužei, o ne jos tėtušiui ar, dar geriau, slaptam meilužiui mafiozui.

8. Bučinys intriga

Jei nori pabučiuoti patikusią merginą, teks apdumti akis draugijai, kurioje atsidūrei, ir čia tau pravers šis paprastas žaidimas. Pasiūlyk visiems susėsti aplink stalą ir pasiųsk ratu kortą (nesvarbu kokią). Svarbiausia - laikyti ją lūpomis ir perduoti kaimynui (geriau, kad prie stalo sėdėtų kuo daugiau merginų) tiksliai į lūpas. Tasai, kuris nesugeba nulaikyti kortos, bučiuoja šalia sėdintį.

Žaidžiant šį gana kvailą žaidimą nesunku pūsti miglą į akis. Pirmiausia atsisėsk prie patikusios merginos, paskui, perduodamas jai kortą, išmesk ją, ir bučinys garantuotas.

9. Bučinys "Eskimo"

Taip vadinasi todėl, kad jį išrado eskimai. Jie suglaudžia savo miniatiūrines nosytes ir trinasi jomis kairėn dešinėn. Tai ir yra "Eskimo". Šis bučinys populiarus ir kai kuriose Afrikos gentyse. Tokį Malaizijoje matytą bučinį yra aprašęs ir Charlesas Darwinas: "Dvi jaunos moterys pritūpė viena priešais kitą, pakėlė aukštyn veidelius ir ėmė trintis nosytėmis. Toks keistas bučinys truko šiek tiek ilgiau nei rankos paspaudimas. Negana to, moterys leido pratisus (sakyčiau, nepadorius) garsus, primenančius giliausio fizinio pasitenkinimo dejones".

10. Elektros iškrova

Apšvietimas turi būti minimalus. Judu su partnere lėtai artinatės vienas prie kito iš skirtingų kambario kampų (tarsi dvikovoje). Likus dviem žingsniams, sustojate ir lėtai linkstate vienas prie kito. Vienintelis dalykas, kuo liečiatės, - jūsų lūpos. Bučinys turi būti ilgas (kol pristigsit kvapo), kad žiežirbos lėktų iš akių. Jei po akimirkos pasirodys, kad kambaryje pernelyg šviesu, svarbiausia - pasistengti nepargriūti.

11. Prancūziškas/angliškas bučinys

Kodėl toks dvigubas? Todėl, kad Prancūzijoje šis bučinys vadinamas anglišku, o Anglijoje - prancūzišku. Kai kuriose šalyse jis dar žinomas kaip sielos bučinys. Tikima, kad dalį sielos partneriui galima perduoti suglaudus liežuvius. Dar vienas šio bučinuko pavadinimas - liežuvėlių kova.

Čia svarbiausia - nenukąsti partnerio liežuvio ir nenugrūsti jo gilyn, kad šis, neduokdie, neuždustų.

12. Specialusis

Tai perdėm moteriškas bučinys, skirtas varžovei, konkurentei, mirtinai priešei dezorientuoti ir neutralizuoti.

Nuoširdus ir sodrus pakštelėjimas į skruostą įsegamas drėgnomis iš laimės ir ryškiai dažytomis lūpomis. Tokį bučinį paprastai lydi itin stiprūs garsiniai efektai: čepsėjimas, kūkčiojimas, padažnėjęs kvėpavimas, susižavėjimo šūksniai: "Ak!", "OK!", "Wow!" Itin iškilmingais atvejais galima ir ašarą nuvarvinti. Teisingai viską atlikus galima išvesti konkurentę iš rikiuotės ir atimti jai žadą ne mažiau kaip valandai. Negana to, siaubingi lūpų dažai sugadina jai makiažą, o jei pavyksta - ir šukuoseną.

13. Žnaibomasis bučinukas

Tai labai delikatus veiksmas, kai lūpomis švelniai žnaibomos merginos lūpos. Jokiu būdu nesugalvok atidaryti žabtų, lyg būtum saulės atokaitoje nuobodžiaujantis liūtas. Švelniai žnaibyk jos lūpas, tarsi jos būtų išteptos saldžiu medumi. Bet čia ir slypi tam tikras pavojus - per daug įsijautęs gali pasijusti Mike Pūkuotuku.

14. Maratonui prilygstantis bučinys

Niekuo nesiskiria nuo likusių bučinių, išskyrus trukmę. Reikalauja idealios tylos ir ištvermės. Laikomas pavykusiu tuomet, kai ima spengti ausyse.

Čia svarbiausia - neužsnūsti. Knygos "Menas bučiuotis" autoriai tvirtina, kad šis bučinys užliūliuoja merginos budrumą, verčia murkti it sočią katytę.

Jei snaudulys apgaubs tavo damą, elgis taip, lyg rankoj turėtum tūzą. Negalvok apie pasekmes - veik drąsiai, bet labai atsargiai. Blogiausiu atveju ryte jai pasakyk, kad pats nieko neatsimeni, be to, nuo vaikystės esi lunatikas.

Būk pasirengęs gauti antausį, ir ne vieną. Po trečiojo geriau išspausti ašarą nei palikti egzekuciją savieigai, kuri gali baigtis Mendelsono maršu. Nori šito? Juk aplink tiek gražių ir viliojančių merginų, su kuriomis dar neišbandei naujausios (tuo pat metu ir seniausios) bučinių sistemos.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jonas
2013-01-27 14:05:03
Kai atrodo , kad didesnes nesamones neperskaitysi pasirodo visada yra kur tobuleti :)
I
2009-04-23 14:40:41
7 prajuokino :D
*
2009-01-08 17:36:30
Tikrai pralinksmino :) Šaunus straisnis.