• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar vyras Jus myli?  53 

Autorius: Inesa Banionytė
2011-10-18 15:25:00

Ar vyras Jus myli?
123rf


Kadangi vyrai labai moka slėpti jausmus, moteriai dažnai tenka spėlioti, ar vyras ją myli, ar tik apsimeta mylįs. Štai keletas reikšmingų dalykų, kuriuos reikėtų prisiminti, kai klausiate savęs, ar vyras jus myli: jei vis klausinėjate savęs, ar jis jus myli, nors dviese esate jau ilgą laiką, tai gali tekti tenkintis ne tokiais stipriais vyro jausmais.

Kai kalbėjausi su vyrais, jie man sakė, kad dažnai jų tyrus jausmus liudija paprasčiausi dalykai.

1. "Kad vyras myli moterį, galima spręsti iš to, ar jis, pavyzdžiui, pirmadienio vakarą moteriai paklausus, kodėl nepadarius to ar to, neprieštaraudamas sutinka viską padaryti. Vyras tikrai myli moterį, jei nuolat mieliau pasirenka savo moterį, o ne draugus."

2. "Jei vyrą apėmęs džiugesys. Nei iš šio, nei iš to jis atrodo tikrai laimingas ir pasikeitęs. Staiga ir šeimai, ir draugams jis atrodo daug gyvybingesnis."

3. "Kad vyras giliai įklimpęs, galima spręsti iš to, ar jis leidžia draugei savo namuose laikyti visokių moteriškų dalykėlių. Staiga jis pradeda didžiuotis, kad jo namų interjerą tvarko moteris. Tada jis perka jai patinkančius baldus, leidžia moteriai po kriaukle laikyti higieninius paketus, jis visokiais būdais trokšta, kad moteris būtų jo gyvenimo dalis."

4. "Vyras pradeda labiau savimi rūpintis ir mąstyti apie ilgalaikius santykius finansiniu, fiziniu požiūriais ir visaip kitaip."

5. "(Dėl jos) vyras atsisakys to, prie ko buvai labai pripratęs. Jis tiesiog lėkte lėks pasimatyti su savo moterimi. Jei moteris ko nors panori, tarkim, spurgų, vyras vidurnaktį šoks iš lovos ir jų parneš."

6. "Vyrams įvairovių reikia tol, kol jie beprotiškai įsimyli. Jei vyrui reikai tik tos vienintelės, tai jam nė motais visos kitos, kurias irgi galėtų turėti, nes jam reikia tik jos. Kai vyras prisirišęs prie vienos moters, kitos dailios lyties atstovės nekelia jokios grėsmės. Kai esi labai įsimylėjęs, visos svetimos pagundos išgaruoja."

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
V
2013-01-15 16:09:01
Tikra tiesa straipsnyje. Mano vaikinas mane labai myli ir tikrai nuvaziuotu nors ir nakti ir padarytu tai, ko paprasau. Informacija zmonems, kurie nezino, jog 3 val nakties spurgu galima gauti. Bent jau Vilniuje, Mindaugo g. Maxima dirba visa para :) o kur dar degalines, kavines ir kita... Isvados persasi tokios - kas nori, tas randa ir padaro, o kam mergina ar moteris visai nesvarbi, tai jie ir 20 val spurgu neras :)
matrioshka
2012-07-30 11:21:01
Nesamone. Taip elgiamasi tik pirmaji pazinties menesi, kai einama is proto.
Softis
2012-07-29 22:48:47
is dalies parasyta teisingai,bet is dalies ir nesamone, koki vyra tu nusiusi nakti i parduotuve, cia jau reikia per daug naglai buti ir noret isbandyti ji, galvot reikia su galva, o ne su... o vandens nakti tai ir pati gali isipilti,kam vyra zadinti,nebent jau blogai jautiesi, o siaip issidirbineti nereikia...