• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iniciatyvos trūkumas  1 

Autorius: G.Navaitis
2009-02-10 00:00:00

Iniciatyvos trūkumas
darnipora.lt; jupiterimages nuotr.
Labai dažnai DarniPora.lt svetainėje užsiregistravusios moterys klausia,  kas gi turėtų rodyti iniciatyvą santykių pradžioje – vyras ar moteris. Reta sprendimą šiuo klausimu priima pati, neatsižvelgdama į aplinkinių nuomonę ir pastabas.  Dauguma tiki, jog vyras turėtų padaryti viską, kad moteris pasijustų mylima. Žinoma, tai nėra itin naivus lūkestis. Bet moterys dažnai pamiršta, kad reiktų paskatinti vyrą tą „viską" padaryti, padrąsinti jį įgyvendinti turimą idealios pažinties, tobulos meilės vaizdinį.

Idealo paieškos

Spauda, televizija, literatūra, tėvai, bažnyčia, mokykla ir bendraam¬žiai siūlo tikro vyro ir tikros moters elgesio pavyzdžius. Kas, ką, su kuo, kur, kada ir kodėl gali ar negali daryti sprendžia visuomenės kultūra. Tačiau normų ir draudimų laikosi ne kiekvienas, o ir apsisprendusieji jiems paklusti gana laisvai renkasi patraukliausią meilės ryšių viziją. Galbūt jos nepavyks įgyvendinti, galbūt gyvenimo draugu netaps aukštas, tamsiaplaukis, mėlynakis, kasdien dovanojantis deimantą ir rožę, bet svajonėse sukurtas idealios meilės scenarijus bus nuolatinis orientyras, pagal kurį tikrinamas bandančiųjų užmegzti artimesnius santykius patrauklumas.

Moterų ir vyrų erotinės fantazijos

Čia dera pastebėti, kad moterų erotiniuose vaizdiniuose paprastai iškyla ir asistavimo, ir suartėjimo scenos, o vyrai dažnai apsiriboja fantazijomis vien apie seksą. Tačiau ir jie linkę įsivaizduoti, kaip įveikę kliūtis ar pavojus sulaukia seksualinio atpildo. Moterų svajonėse vyras kovoja ir stengiasi ją laimėti.

Iniciatyvos klausimas gali išsispręsti savaime

Mintyse ir vaizduotėje kuriamas būsimos meilės scenarijus padeda atsiliepti į kito jausmus ir suvokti savuosius. O kai įsiklausoma į save ir į kitą, klausimas, kas turi imtis veiksmų, tampa tarsi nebereikalingas.

Viską apibendrinant dera paminėti, kad iniciatyva iš vyro pusės visuomet labiau laukiama, tačiau moterys neturėtų pamiršti subtiliai parodyti, jog yra pasiruošusios tą iniciatyvą priimti.



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nzn
2009-02-19 22:52:18
baisiai jau skystas straipsnis, toki ir as galeciau suregzt, nes visiskai nieko juo nepasakoma..as isivaizduoju, kad pries rasant straipsni reiktu tureti daugiau minciu...