• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Internetinės pažintys: kaip sužavėti? (apklausa)  2 

Autorius: Darnipora.lt
2011-11-10 15:20:00

 Internetinės pažintys: kaip sužavėti? (apklausa)
123rf.com

Žinoma, savo gyvenimo meilę galite sutikti bet kur ir bet kada – net ir parduotuvėje ar autobusų stotelėje. Tačiau jei norite padidinti šansus sutikti savo išrinktąjį (ar išrinktąją), turite imtis priemonių. Viena iš jų – ieškoti pažinčių svetainėse.

 Radote tą, kuriam jaučiate simpatiją? Belieka jį (arba ją) sužavėti...

 Šiame technologijų amžiuje daug ką galima padaryti pelės klavišo paspaudimu – net ir susirasti žmogų, su kuriuo norėtųsi pasenti. Tačiau susipažįstant ir bendraujant internetu svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, nes viena klaida, ir jums patinkantis žmogus gali susidaryti apie jus klaidingą nuomonę.

 Pavyzdžiui, reikėtų atsiminti, kad net jei jums patinkantis asmuo atrašė, dar nereiškia, kad jis pasiryžęs žengti su jumis prie altoriaus. Bendraukite, kol susipažinsite artimiau ir jis (ar ji) pasakys, kad nori rimtų santykių.

 Susirašinėjate su žmogumi, kuris, manote, galėtų tapti jūsų gyvenimo partneriu? Pateikiame kelis patarimus, kuriuos turėtumėte atsiminti, kad jūsų pažintis klostytųsi sklandžiai:

Patarimai moterims:

 1. Radote vyrą, su kuriuo norėtumėte susipažinti artimiau? Parašykite jam laiškutį, tačiau nebūkite per daug įkyri. Parašykite jam antrą kartą tik tada, kai gausite atsakymą į pirmą laišką. Jei jis jums neatrašė, tuomet neverta jo persekioti – jis jumis nesidomi. Vyrams nepatinka įkyrios moterys, kurios, nesulaukusios atsakymo, pristoja ir nuolat rašinėja. Kaip ir gyvenime, parodykite jam dėmesį, bet leiskite jam imtis iniciatyvos ir užkariauti jūsų dėmesį.

 2. Vyrai kartais yra linkę labai skubėti. Prieš sutikdama nueiti į pasimatymą, įsitikinkite, kad tai tas žmogus, su kuriuo jums bus malonu bendrauti.

 3. Neskubėkite atskleisti visų savo paslapčių. Tik jūs sprendžiate, ką informaciją apie save norite pasakoti mažai pažįstamam žmogui, o ko – ne. Tačiau neskubėkite vos susipažinusi su vyru visko iškloti kaip kunigui, juk dar gerai nepažįstate to žmogaus. Be to, paslaptingos moterys vyrams patinka, jos intriguoja ir skatina smalsumą.

 4. Jei nusprendėte, kad su tuo žmogumi, su kuriuo ilgą laiką susirašinėjate, norite turėti daug rimtesnių santykių, stenkitės, kad jis jaustųsi gerai bendraudamas su jumis. Jei jis turėjo skaudžios patirties ir nepasitiki moterimis, stenkitės jam įrodyti, kad yra ir kitokių moterų.

Patarimai vyrams:

 1. Neišjunkite kompiuterio tol, kol neatsakėte į paskutinį jums patinkančios moters laišką. Jei ji jums parašė ir laukia atsakymo, o jūs imate ir atsijungiate, ji pamanys, kad esate labai nemandagus arba kad ja nesidomite.

 2. Jei norite paprašyti jos telefono numerio, būkite labai taktiškas. Pasakykite jai, kad jūs norėtumėte išgirsti jos balsą, todėl jums reikia jos telefono. Nebūkite storžievis.

 3. Jei ji atskleidžia jums savo asmenines paslaptis, būkite kantrus ir mokėkite išklausyti.

 4. Nemeluokite jai, sakykite jai viską, kaip yra. Tegul ji žino, ko gali iš jūsų tikėtis ir kad ja pasitikite.

 5. Pirmas neužsiminkite apie seksą, tegul šią temą aptarinėti pradeda ji. Jei jūs pirmas apie tai užsiminsite, ji pamanys, kad esate nerimtas ir ieškote vienadienių santykių, o tokie vyrai moterų nedomina.
 
Ar esate kada ėję į aklą pasimatymą?
Taip ir ne vieną kartą;
299 (61.27 %)
Nesu niekada ėjusi ir nežadu to daryti;
128 (26.23 %)
Savo gyvenimo meilę radau internete;
61 (12.5 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
eli
2012-02-01 16:33:39
A girl asked a boy:
(Girl)Do you think I'm pretty?
(Boy)NO
(Girl)Do you want to be with me forever... See More
(Boy)NO?...
(Girl)Wouls you cry if I walked away?
(Again the boy said)NO
She heard enough and waz hurt, ****he walked away tears ran down her face.
The boy grabbed her arm and said:
(Boy)- You're not pretty, you're BEAUTIFUL
(Boy)- I don't want to be with you forever, I NEED to be with you forever
(Boy)- and I wouldn't cry if you walked away... I would DIE!!!!
(Boy whisperz)- Plzzzz stay with me...
(Girl whisperz)- I will...
Tonight at midnight your true love will realize they love you. Something good will happen to you between 1-4 pm tomorrow it
could be anywhere..Get ready for the biggest shock of your life! If you dont post this on to 5 other pages you will have
relationship problems for the next 10 years
Ela
2011-11-20 23:49:36
buvau jauna, gal 16, kai sutikau savo vaikina internete, jam tuo metu buvo 17...jau 4 metus esame kartu, dziaugiuos, kad ji radau toki naivu, nesugadinta merginu demesio, nors buvo patrauklus vaikinas... vis delto, dabar bijociau listi i internetines pazintis, nes manau, kad ten vyrai iesko tik trumpalaikiu romanu, jau tada man 16-metei rasydavo 40-meciai vyrai, kuriems graziai atsaudavau, kad su tecio amziaus vyrais nebendrauju...zinau, mazai normaliu vyru, bet nepatariu ju ieskoti internete, mano atvejis buvo tikras atsitiktinumas, juolab, kad mano vaikinas jau norejo istrinti savo anketa, o prisijunges rado mano laiska,,..taip, rasiau as, ir tai buvo dar vienas didelis atsitiktinumas, del kurio sau esu dekinga...