• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ir flirtuoti galima išmokti  13 

2008-06-17 00:00:00

Ir flirtuoti galima išmokti
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius"
Modelis, buvusi erotinių šokių šokėja Evelina Daukšaitė (30) atidarė flirto meno mokyklą. Juose dailiosios lyties atstovės yra mokomos moteriškų subtilybių. Anot "Katės namų" įkūrėjos, flirtavimas ne tik atskleidžia moters žavesį bei seksualumą, bet ir padeda bendrauti.

Erotika nėra blogai

Kartą atostogaudama Prahoje Evelina nuėjo į naktinį klubą, kuriame buvo šokami erotiniai šokiai. Moteris prisimena, kad striptizą šokančiai merginai nusileidus laiptais salėje sėdintys žiūrovai iš susižavėjimo nustėro: šokėja pakerėjo spinduliuojančiu pasitikėjimu ir gracingais kūno judesiais. "Tada pirmą kartą susidūriau su erotika, iki tol žinojau vien tai, kad nuogumas yra blogai", - prisimena Evelina.

Evelina vienuolika metų šoko teatralizuotus erotinius šokius, savo pasirodymus rengė ir Paryžiaus scenoje. "Su savo kūnu susipažinau tik per savo darbą, kuris man teikė didžiulį malonumą. Kaskart tekdavo įsikūnyti vis į kitą moters tipą, todėl atradau labai daug naujų savo veidų", - sako profesionali erotinių šokių šokėja, kurią šokio subtilybių išmokė patyrusi balerina. "Šokyje aš visada mėgau labai subtilius ir švelnius dalykus. Niekada nesirinkau odinių rūbų ir agresyvių aksesuarų. Per tuos vienuolika šokio metų įgijau labai daug įgūdžių. Dalelę tos patirties norėčiau perduoti ir savo klientėms", - sako buvusi šokėja.

Nereikia slėpti seksualumo

Flirto mokyklos įkūrėja mano, kad dėmesio trūkumu besiskundžiančios moterys nesugeba savęs išreikšti, yra suvaržytos ir kompleksuotos. Korepetitore save vadinanti Evelina klientes moko grakščios eisenos ir taisyklingos laikysenos, kūno kalbos, flirto meno bei šokio subtilybių.

"Stengiuosi, kad moteris taptų žavinga ir seksuali, tačiau kur ji tas žinias pritaikys - tai jau ne mano reikalas. Ši kūno terapija parodo, kiek gražių dalykų moteris turi, tereikia sugebėti juos atskleisti ir iškelti į paviršių", - sako Evelina. Seksualumas, kaip teigia Evelina, yra vienas iš moters žavesio bruožų, jo nevertėtų slėpti. Kūno kalbos pamokos, susijusios su erotine kalba, suminkština moters judesius, padaro ją laisvesnę ir sąmoningesnę, su aplinkiniais jai tampa lengviau bendrauti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Roberta
2014-01-27 23:57:00
Manau kad flirto ismokti yra neimanoma. Arba zmogui tai yra duota arba ne...
Pastabi
2012-06-10 20:20:48
Va va, as irgi ta pati pamaniau, kaip gali nei karto neistekejusi moteris mokyti viliojimo meno?... Bet siaip ideja gal ir nieko
Kitoms intrigantėms
2009-04-15 16:09:55
Komentatorės su tokiom kalbos manierom tikrai neis į tokias paskaitas ir nė nesusimąstys, ką daro negerai. Normalūs žmonės suvokia, kad nėra tobuli, ir jei kažkas parodo, kokias klaidas darome- nuostabu. Savęs keisti tikrai nereikia, bet tobulinti visada būtina. Lakstyti ir gaudyti patinų irgi neverta, bet juk norisi būti pasiruošus, kada tas tinkamas patinas pats tave susiras. ;)